206 Linje
Hestaberg - Haugesund bussterminal
Kolumbus
Kolumbus 206 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
206 buss (Grinde Via Amanda) har 34 stopp som går fra Haugesund Bussterminal og slutter på Hestaberg.
Velg hvilken som helst 206 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Grinde Via Amanda (34 stopp)
Haugesund Bussterminal
Øvregata
Edda Kino
Sørhauggata/Torggata
Sørhauggata Terminal
Tinghuset
Rådhusparken
Haugesund Sjukehus
Wergelandsgata
Stavangergata
Lillesund Skole
Vardafjellhallen
Fredrik Kolstøs Gate
Eirik Raudes Gate
Rossabø Skole
Valkyriegata
Hemmingstad Kultursenter
Varden
Varden E134
Amanda Terminal
Amanda Terminal
Skre E134
Førresvegen
Førresfjorden
Førre
Frakkagjerdvegen
Frakkagjerd E134
Aksdalsvatnet
Aksdal Bussterminal
Hadlaland
Grinde Skule
Grinde Garhaug
Garhaug Snuplass
Hestaberg
206 FAQ
Når begynner 206 buss å operere?
206 buss starter å operere klokken 06:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 206 buss å gå?
206 buss slutter å operere klokken 20:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 206 buss?
Når kommer Hestaberg - Haugesund bussterminal buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Hestaberg - Haugesund bussterminal buss som er nærmest din plassering.
Er det en 206 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 206 buss stopp.
206 buss Rutetabell
206 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 06:50 - 20:50
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:50 - 20:50 | 60 |
ti. | 06:50 - 20:50 | 60 |
on. | 06:50 - 20:50 | 60 |
to. | 06:50 - 20:50 | 60 |
fr. | 06:50 - 20:50 | 60 |
lø. | 09:50 - 22:50 | 60 - 174 |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 206 (fra Haugesund Bussterminal), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 206 (Grinde Via Amanda) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
206 linje buss billettpris
Kolumbus 206 (Grinde Via Amanda) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
206 (Kolumbus)
Det første stoppet på 206 buss ruten er Haugesund Bussterminal og siste stopp er Hestaberg. 206 (Grinde Via Amanda) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 206 har 34 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 38 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 206 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 206 buss til å ta med på reisen.
Linje 206 sanntid buss tracker
Spor linje 206 (Grinde Via Amanda) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 206 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje 206, i Norge
206 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- 16 - Olav Vs gate - Madlasandnes/ Timeplan
- SK4912 - Bø ungdomsskole - Kalstø/ Timeplan
- X39 - Gjesdal ungdomsskole - Jernbaneveien/ Timeplan
- SK0612 - Vardafjellhallen - Hagland snuplass/ Timeplan
- 243 - Loten - Skudenesgata/ Timeplan
- SK6017 - Steinsland - Vikedal/ Timeplan
- SK1408 - Vikeså skule - Gravdal/ Timeplan
- SK0301 - Grannes skole - Professor Olav Hanssens vei/ Timeplan
- SK4641 - Høie snuplass - Frakkagjerd ungdomsskole/ Timeplan
- SK3012 - Tau kai - Strand vgs./ Timeplan
- SK4931 - Blikshavn - Skudenes ungdomsskole/ Timeplan
- SK4915 - Stangaland skole - Brekke/ Timeplan
- 241 - Høie snuplass - Karmsund vgs./ Timeplan
- SK1401 - Vassbø - Vikeså skule/ Timeplan
- SK4647 - Aksdal bussterminal - Tysværvåg barne- og ungdomsskule/ Timeplan
- 37 - Hestnes - Sunde skole/ Timeplan
- SK2100 - Figgjohuset - Bryne stasjon/ Timeplan
- 89 - Hauge i Dalane - Flekkefjord rutebilstasjon/ Timeplan
- SK3410 - Østabø - Lovraeidet/ Timeplan