213 Linje
Leinestranda
Brakar
Brakar 213 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
213 buss (Leinestranda) har 26 stopp som går fra Røyse Skole og slutter på Leinestranda.
213 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 12:37. Driftsdager denne uken: torsdag.
Velg hvilken som helst 213 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Leinestranda (26 stopp)
Røyse Skole
Libakke
Stadum
Helgelandsmoen
Stadum
Onsakervika
Dæli
Gomnes På Røyse
Fjordgløtt
Fjellsveien
Tyrifjord Vgs.
Ruud
Leine
Hundstad
Klokkersvingen
Vestjordbakken
Moeskummen
Berg
Ullern
Nøstret
Svarstadvika
Strandjordsveien
Sand Trevare
Bønsnes Kirke
Elstøen
Leinestranda
213 FAQ
Når begynner 213 buss å operere?
213 buss starter å operere klokken 12:37 på torsdag.
Når slutter 213 buss å gå?
213 buss slutter å operere klokken 12:37 på torsdag.
Når ankommer 213 buss?
Når kommer Leinestranda buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Leinestranda buss som er nærmest din plassering.
Er det en 213 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 213 buss stopp.
213 buss Rutetabell
213 buss rute opererer på torsdag. Normale opereringstider: 12:37
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
to. | 12:37 | Engangstur |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 213 (fra Røyse Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 213 (Leinestranda) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
213 linje buss billettpris
Brakar 213 (Leinestranda) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
213 (Brakar)
Det første stoppet på 213 buss ruten er Røyse Skole og siste stopp er Leinestranda. 213 (Leinestranda) opererer torsdag.
Tilleggsinformasjon: 213 har 26 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 36 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 213 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 213 buss til å ta med på reisen.
Linje 213 sanntid buss tracker
Spor linje 213 (Leinestranda) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 213 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 213, i Norge
213 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 139 - Åmot - Drammen/ Timeplan
- 100 - Drammen-Vikersund-Hønefoss/ Timeplan
- 92 - Svelvik-Mariås-Svelvik/ Timeplan
- 302 - Flå - Gulsvik/ Timeplan
- 337 - Ål - Torpo/ Timeplan
- 211 - Hønefoss-Vik via Røyse/ Timeplan
- 435 - Fjordveien 480 - Jønndalen/ Timeplan
- 14 - Underlia - Strøtvet/ Timeplan
- 426 - Rollag - Veggli/ Timeplan
- 61 - Bera-Lierbyen skole/ Timeplan
- 113 - Hatle - Modum Bad - Åmot/ Timeplan
- 418 - Bjørnsrud - Flesberg/ Timeplan
- 64 - Sylling - Delekant - Sylling/ Timeplan
- 310 - Nesbyen - Tunhovd/ Timeplan
- 409 - Kongsberg knutepunkt - Saggrenda/ Timeplan
- 361 - Gol- Grønlio/ Timeplan
- 320 - Gol-Rotneim-Gol st/ Timeplan
- 417 - Rødberg-Tunhovd/ Timeplan
- 336 - Ål - Vats - Bergsjø/ Timeplan
- 22N - Nattbuss Konnerud/ Timeplan