211 - Røyse - Hønefoss Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 |
---|---|---|---|---|
Vik | 07:05 | 09:20 | 13:45 | 16:35 |
Vik Senter | 07:05 | 09:20 | 13:45 | 16:35 |
Løkenmoen | 07:08 | 09:23 | 13:47 | 16:38 |
Borgeng | 07:09 | 09:24 | 13:48 | 16:39 |
Kjellerberget | 07:11 | 09:26 | 13:50 | 16:41 |
Svendsrud | 07:14 | 09:29 | 13:52 | 16:44 |
Berg | 07:15 | - | - | - |
Nøstret | 07:18 | - | - | - |
Svarstadvika | 07:19 | - | - | - |
Røyse Skole | - | - | 13:55 | 16:47 |
Moeskummen | - | 09:31 | 13:56 | 16:48 |
Ullern | 07:17 | - | - | - |
Vestjordbakken | - | 09:34 | 13:58 | 16:51 |
Klokkersvingen | - | 09:35 | 13:59 | 16:52 |
Hundstad | - | 09:36 | 14:00 | 16:53 |
Strandjordsveien | 07:22 | - | - | - |
Sand Trevare | 07:23 | - | - | - |
Bønsnes Kirke | 07:24 | - | - | - |
Elstøen | 07:25 | - | - | - |
Leinestranda | 07:27 | - | - | - |
Leine | 07:28 | 09:39 | 14:02 | 16:56 |
Ruud | 07:30 | 09:41 | 14:04 | - |
Tyrifjord Vgs. | 07:31 | 09:42 | 14:05 | 16:59 |
Fjellsveien | 07:33 | 09:43 | 14:06 | 17:00 |
Fjordgløtt | 07:34 | 09:45 | 14:07 | 17:02 |
Gomnes På Røyse | 07:36 | 09:47 | 14:09 | 17:03 |
Dæli | 07:38 | 09:49 | 14:10 | 17:05 |
Onsakervika | 07:40 | 09:50 | 14:12 | 17:07 |
Stadum | 07:41 | 09:51 | 14:13 | 17:08 |
Hafnor | 07:42 | 09:53 | 14:14 | 17:10 |
Hole Kirke | 07:44 | 09:55 | 14:15 | 17:11 |
Sandby | 07:47 | 09:57 | 14:18 | 17:14 |
Helgelandsmoen Næringspark | 07:49 | 10:00 | 14:19 | 17:16 |
Helgelandsmoen | 07:50 | 10:01 | 14:20 | 17:17 |
Snadden | 07:51 | 10:02 | 14:21 | 17:19 |
Fredenshavn | 07:53 | 10:03 | 14:23 | 17:20 |
Busund Bru | 07:56 | 10:05 | 14:25 | 17:23 |
Norderhov | 07:57 | 10:07 | 14:27 | 17:25 |
Botilrud | 07:59 | 10:08 | 14:28 | 17:26 |
Hønensvingen E16 | 08:00 | 10:09 | 14:29 | 17:28 |
Tandberg | 08:02 | 10:10 | 14:30 | 17:29 |
Trøgstad | 08:04 | 10:12 | 14:32 | 17:31 |
Ringerike Sykehus E16 | 08:06 | 10:14 | 14:34 | 17:34 |
Dalsbråten | 08:08 | 10:16 | 14:35 | 17:35 |
Eikli | 08:10 | 10:17 | 14:37 | 17:38 |
Storgata | 08:11 | 10:18 | 14:38 | 17:39 |
Hønefoss Sentrum | 08:12 | 10:19 | 14:39 | 17:40 |
Brakar Bus timeplan - 211 (Røyse - Hønefoss)
Brakar Bus timeplan for 211 ruten, Røyse - Hønefoss, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Vik stasjon til Hønefoss Sentrum stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.