217 Linje
Mandal - Møll - Dølebru
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 217 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
217 buss (Møll - Stoveland) har 24 stopp som går fra Vassmyra Skole og slutter på Hauge.
217 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:05. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, torsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 217 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Møll - Stoveland (24 stopp)
Vassmyra Skole
Kanten
Sandnes
Greipsland Snuplass
Greipsland
Vatnedal
Stusvik
Skoieveien Nord
Lindland
Ytre Møll
Midtre Møll
Nedre Møll
Møll
Øvre Møll
Møll Bru
Krossen
Holum Skole
Krossen
Røyseland Kryss
Nøding
Bringsdal
Stoveland Vest
Stoveland Kryss
Hauge
217 FAQ
Når begynner 217 buss å operere?
217 buss starter å operere klokken 14:05 på mandag, tirsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 217 buss å gå?
217 buss slutter å operere klokken 14:05 på mandag, tirsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 217 buss?
Når kommer Mandal - Møll - Dølebru buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Mandal - Møll - Dølebru buss som er nærmest din plassering.
Er det en 217 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 217 buss stopp.
217 buss Rutetabell
217 buss rute opererer på mandag, tirsdag, torsdag, fredag. Normale opereringstider: 14:05
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:05 | Engangstur |
ti. | 14:05 | Engangstur |
on. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
to. | 14:05 | Engangstur |
fr. | 14:05 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 217 (fra Vassmyra Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 217 (Møll - Stoveland) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
217 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 217 (Møll - Stoveland) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
217 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 217 buss ruten er Vassmyra Skole og siste stopp er Hauge. 217 (Møll - Stoveland) opererer mandag, tirsdag, torsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 217 har 24 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 34 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 217 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 217 buss til å ta med på reisen.
Linje 217 sanntid buss tracker
Spor linje 217 (Møll - Stoveland) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 217 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 217, i Norge
217 - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 19 - Suldalen - Gimlekollen/ Timeplan
- 133 - Birkeland-Lillesand/ Timeplan
- 457 - Liknes - Knaben/ Timeplan
- 56 - Rona - Odderhei/ Timeplan
- 233 - Lyngdal-snartemo/ Timeplan
- 2118 - Bråvann - Voiebyen skole/ Timeplan
- 417 - Oftebro - Romskogen/ Timeplan
- 589T - Gangdalen-Kristiansand/ Timeplan
- 36 - Birkeland-Tveit-Kristiansand/ Timeplan
- 2176 - Rosseland - Tunnballen skole/ Timeplan
- 265 - Taxus Flekkefjord/ Timeplan
- 51 - Kvadraturen - Andøya/ Timeplan
- 44 - Lokalbuss Søgne Ausviga/ Timeplan
- N101 - Eydehavn-Arendal-Grimstad S/N/ Timeplan
- 10 - Sykehuset - Kvadraturen/ Timeplan
- 1973 - Skulebussar Iveland kommune/ Timeplan
- 1962 - Skolebusser Risør/ Timeplan
- 239 - Lyngdal-Fleseland-Jåsund/ Timeplan
- 1922 - Skolebusser Nesheim og Stuenes/ Timeplan
- M1 - Flekkerøy - Sørlandsparken/ Timeplan