קו 3
מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של קווים (Kavim) (מעודכן)
קו האוטובוס 3 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) הוא קו מעגלי בעל 26 תחנות, שיוצא מ מסוף אום אל פחם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם (26 תחנות)
מסוף אום אל פחם
כיכר אלשהיד
בי''ס תיכון/א שאפי
מרכז רפואי/בית ספר
ג'נדן/א שאפי
א שאפי/חובז'ן
מגרש כדורגל
מרפאה/מחג'נה
א רבאט
מסגד עראק א שבאב
א רבאט
ראס אל היש/גן משחקים
בי''ס א ראזי חט''ב
קריית חינוך/חדיג'ה
מסגד קיבאא
בניין ההסתדרות/א ראזי
בי''ס אבן סינא
ראס אל היש/גן משחקים
מרפאה/מחג'נה
מגרש כדורגל
א שאפי/חובז'ן
ג'נדן/א שאפי
בי''ס יסודי
אל מדינה/אל ח'נדק
אל מדינה/א שאפעי
מסוף אום אל פחם
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-00:00 בשלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-17:40 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 17:40 | 15 - 20 |
ב׳ | 07:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ג׳ | 00:00 - 23:30 | 10 - 15 |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 10 - 15 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 10 - 15 |
ו׳ | 00:00 - 17:40 | 15 - 20 |
ש׳ | 07:00 - 22:00 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
3 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 3 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא מסוף אום אל פחם.
קו 3 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 18 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 158 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 292 - יביע אומר/שבט הלוי-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 337 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 357 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 1 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 686 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שדרות הרצל-אופקים-10/ לוח זמנים
- 7 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 73 - החבל/הירדן-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 391 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->היצירה/האופן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 153 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים