302 Linje
Feste - Vollum - Sellevold -Alver - Knarvik
Skyss
Skyss 302 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
302 buss (Nappane) har 22 stopp som går fra Seim Skule og slutter på Nappane.
302 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 15:10. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 302 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Nappane (22 stopp)
Seim Skule
Hopland Kryss
Hoplandstølen
Fiskeset
Garvik
Lie Sør
Lie Nord
Monstadmarka
Monstad Sør
Monstad Nord
Vollom Kryss
Valle
Mykletun
Litleokse Sør
Litleokse Nord
Myksvoll
Myksvoll Kryss
Myksvoll Nedre
Smørdal Sør
Smørdal Nord
Titland
Nappane
302 FAQ
Når begynner 302 buss å operere?
302 buss starter å operere klokken 12:30 på mandag, fredag.
Når slutter 302 buss å gå?
302 buss slutter å operere klokken 15:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 302 buss?
Når kommer Feste - Vollum - Sellevold -Alver - Knarvik buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Feste - Vollum - Sellevold -Alver - Knarvik buss som er nærmest din plassering.
Er det en 302 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 302 buss stopp.
302 buss Rutetabell
302 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 15:10
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 12:30 - 15:10 | 160 |
ti. | 15:10 | Engangstur |
on. | 15:10 | Engangstur |
to. | 15:10 | Engangstur |
fr. | 12:30 - 15:10 | 160 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Skyss buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 302 (fra Seim Skule), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 302 (Nappane) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Skyss-informasjon nå.
302 linje buss billettpris
Skyss 302 (Nappane) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Skyss, sjekk Moovit-appen eller Skyss sin offisielle nettside.
302 (Skyss)
Det første stoppet på 302 buss ruten er Seim Skule og siste stopp er Nappane. 302 (Nappane) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 302 har 22 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 25 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Skyss foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 302 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 302 buss til å ta med på reisen.
Linje 302 sanntid buss tracker
Spor linje 302 (Nappane) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 302 buss tracker eller en live Skyss buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Skyss eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Skyss og eventuelle buss, inkludert linje 302, i Norge
302 - Alternative Veibeskrivelser
Skyss linjer i Norge
- 34 - Langarinden - Åsane terminal/ Timeplan
- 603 - Lepsøy - Ulven - Tøsdalskiftet - Osøyro/ Timeplan
- 791 - Valen - Husnes - Halsnøy/ Timeplan
- 610 - Osøyro - Nesttun -Bergen busstasjon/ Timeplan
- 911 - Bruvik - Kvisti/ Timeplan
- 474 - Herdlevær - Blomvåg - Ågotnes/ Timeplan
- 83 - Nesttun - Storetveitveien - Wergeland/ Timeplan
- 81 - Nattlandsfjellet - Wergeland/ Timeplan
- 460E - Ågotnes - Bergen/ Timeplan
- 51 - Birkelandsskiftet - Kokstad - Fjøsanger - Sentrum/ Timeplan
- 656 - Tysnes skule-Våge-Uggdal skule-Kløv-Onarheim/ Timeplan
- 490 - Marikoven - Kleppestø/ Timeplan
- 925 - Bergen-Norheimsund-Kvanndal-Voss/ Timeplan
- 458 - Glesvær - Tælavåg - Skogsskiftet/ Timeplan
- 955 - Voss - Fenno/ Timeplan
- 3 - Støbotn - Vadmyra/ Timeplan
- 341 - Tveitegrend - Vaet - Fammestad - Hillesvåg/ Timeplan
- 467 - Algrøy/Lokøy/Syltøy - Åse - Straume/ Timeplan
- 790 - Halsnøy/ Timeplan