קו 31
אופקים←תפרח
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 31 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 31 (אופקים←תפרח) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף פארק אופקים ומסתיים באור החיים/יציאה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 31 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אופקים←תפרח (45 תחנות)
מסוף פארק אופקים
דוד בוזגלו/החיד''א
ירושלים/קריית ספר
קרית ספר/יואל
קרית ספר/אליהו התשבי
דרך הנביאים/שעורה
כליל החורש
דובדבן/כליל החורש
דובדבן/צאלון
צאלון/אשל
מגדל המים
דרך הטייסים/ישעיהו
דוד בוזגלו/טייסים
חפץ חיים/רפאל אלנקווה
חפץ חיים/שבזי
החיד''א/האודם
החיד''א/בן איש חי
שדרות הרצל/החיד''א
שד.הרצל/משעול איריס
הרצל/עיריית אופקים
קיבוץ גלויות/חיים חורי
קיבוץ גלויות/הנשיא
קיבוץ גלויות/הרצל
צומת אופקים
בטחה/כניסה ראשית
גילת/בטחה
גילת/כניסה ראשית
צומת גילת לדרום
גילת/סלעית
צומת תפרח מערב
תפרח כניסה
רש''י/כניסה
בית הכנסת המרכזי
הישיבה/רמב''ם
קופ''ח כללית/רמב''ם
בית ספר הדסים
בית יוסף/הגבעה
רמח''ל/רשב''ם
חסד ומשפט/רמב''ם
הישיבה/רמב''ם
ישיבת תפרח
מקווה/רמב''ם
תפרח/רמב''ם
אור החיים/רמב''ם
אור החיים/יציאה
שאלות ותשובות לגבי קו 31
מתי מתחיל לפעול קו 31?
קו 31 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 31 מפסיק לעבוד?
קו 31 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 31?
כדי לראות מתי קו אופקים←תפרח האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אופקים←תפרח הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 31 (אופקים←תפרח)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אופקים←תפרח (אופקים←תפרח) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 31 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 31 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 31 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 31 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 31
קו 31 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 07:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ג׳ | 07:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 07:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 07:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 07:00 - 16:30 | 45 - 110 |
ש׳ | 21:45 - 22:30 | 45 |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל31 (מ מסוף פארק אופקים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 31 (אופקים←תפרח) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 31
תעריף הנסיעה ב31 (אופקים←תפרח) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
31 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 31 היא מסוף פארק אופקים והתחנה האחרונה היא אור החיים/יציאה.
קו 31 (אופקים←תפרח) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 31. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 31.
מעקב אחר קו האוטובוס 31 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 31 (אופקים←תפרח) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 31 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 31 ב-ישראל
31 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 22 - מזכירות/חלץ-חלץ<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 64 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->בני דקלים/מרכז-בני דקלים-1#/ לוח זמנים
- 8 - אריה תגר/שדרות ירושלים-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 1א - שדרות אריק שרון-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->יפה נוף/השונית-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 96א - תיכון אורט-אשקלון<->מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 97 - ח.מ. שפירא/סמטת גדוד הפורצים-אשקלון<->מקיף עירוני ד'/שדרות הציונות-אשקלון-12/ לוח זמנים
- 36 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול-1#/ לוח זמנים
- 2 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 365 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 451 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 93 - תיכון אורט-אשקלון<->בית חולים ברזילי-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 8א - גלובוס סנטר-מבקיעים<->אריה תגר/שדרות ירושלים-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 63 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->לוזית מרכז ב-לוזית-1#/ לוח זמנים
- 11 - הבאר/תנובה-קרית מלאכי<->ארגז/לאון שרייבר-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 332 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 20 - בית ספר חופים-יד מרדכי<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 41 - מחנה חצרים-מרחבים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 164 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אמציה/מרכז-אמציה-1#/ לוח זמנים
- 445 - מסוף הרכבת/איסוף-בית שמש<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים