310 Linje
Trondheim - Orkanger - Fannrem
AtB
AtB 310 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
310 buss (Trondheim S Via Orkanger Skysst.) har 32 stopp som går fra Fannrem Stasjon og slutter på Trondheim S.
Velg hvilken som helst 310 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Trondheim S Via Orkanger Skysst. (32 stopp)
Fannrem Stasjon
Fannremsflata
Mo-Marked
Fannremsmoen
Syindustrien
Sorenskrivergården
Follo
Evjen
Rundhaugen
Orkanger Skysstasjon
Rømme
Orkanger Torg
Orkanger Skole
Hov
Børskrysset E39
Buvikkrysset E39
Øysandkrysset
Gafset
Øie Skole
Udduvoll Bru Vest
Udduvoll Bru Øst
Klettkrysset
Sandmoen E6
Hårstadkrysset
City Syd E6
Sluppen
Bratsbergvegen
Lerkendal
Olav Kyrres Gate
St. Olavs Hospital Øst
Dronningens Gate
Trondheim S
310 FAQ
Når begynner 310 buss å operere?
310 buss starter å operere klokken 05:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 310 buss å gå?
310 buss slutter å operere klokken 20:20 på lørdag.
Når ankommer 310 buss?
Når kommer Trondheim - Orkanger - Fannrem buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Trondheim - Orkanger - Fannrem buss som er nærmest din plassering.
Er det en 310 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 310 buss stopp.
310 buss Rutetabell
310 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 05:00 - 22:05
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 05:00 - 22:05 | 15 - 89 |
ti. | 05:00 - 22:05 | 15 - 89 |
on. | 05:00 - 22:05 | 15 - 89 |
to. | 05:00 - 22:05 | 15 - 89 |
fr. | 05:00 - 22:05 | 15 - 89 |
lø. | 07:55 - 20:20 | 58 - 156 |
sø. | 11:55 - 21:15 | 96 - 120 |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 310 (fra Fannrem Stasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 310 (Trondheim S Via Orkanger Skysst.) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
310 linje buss billettpris
AtB 310 (Trondheim S Via Orkanger Skysst.) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
310 (AtB)
Det første stoppet på 310 buss ruten er Fannrem Stasjon og siste stopp er Trondheim S. 310 (Trondheim S Via Orkanger Skysst.) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 310 har 32 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 61 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 310 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 310 buss til å ta med på reisen.
Linje 310 sanntid buss tracker
Spor linje 310 (Trondheim S Via Orkanger Skysst.) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 310 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 310, i Norge
310 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 5701 - Kyrksæterøra - Vinjeøra - Bjør/ Timeplan
- 490 - Osen - Sjøåsen/ Timeplan
- 7802 - Derås - Hundset - Namdalseid s/ Timeplan
- 5805 - Oppdal - Driva - Engan/ Timeplan
- 5209 - Hestvika - Strand - Tranvikan/ Timeplan
- 215 - Lauglo/Fjøsvollan- Leinum- Nyp/ Timeplan
- 5704 - Kyrksæterøra - Storoddan/ Timeplan
- 7205 - Oksål > Vist > Akset/ Timeplan
- 7317 - Vellamelen - Steinkjer/ Timeplan
- 7101 - Berglia - Sørli skole/ Timeplan
- 7801 - Korsen - Morkmo - Bjørgan/ Timeplan
- 7307 - Steinkjer - Gangstad/ Timeplan
- 7721 - Kluksdal/Kopperå - Meråker/ Timeplan
- 101 - Nattbuss Byåsen/Flatåsen/ Timeplan
- 7902 - Sandmo - OBUS - Øysletta/ Timeplan
- 5501 - Fossbrua- Åsly - Flyta/Skogen/ Timeplan
- 2 - Strindheim- Lade- sentrum- Sau/ Timeplan
- 420 - Trondheim - Orkanger - Hitra - Frøya/ Timeplan
- 723 - Mosvik - Inderøy/Steinkjer/ Timeplan
- 82 - Melhus- Hesttrøa/ Timeplan