332 Linje
Storrustemoen-Hedalen
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 332 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
332 buss (Nerbykrysset) har 19 stopp som går fra Storrustemoen og slutter på Nerbykrysset.
Velg hvilken som helst 332 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Nerbykrysset (19 stopp)
Storrustemoen
Storruste
Vassfarfoten
Storruste Skole
Ospholt
Fossholt
Landsenden
Nedre Gunnerhuset
Nerstad
Fekjærvegen
Kulterud
Skimten
Kulterud
Hallom
Steinbråtån
Bragerhaugvegen
Hedalen Barne- Og Ungdomsskole
Lisbråten
Nerbykrysset
332 FAQ
Når begynner 332 buss å operere?
332 buss starter å operere klokken 08:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 332 buss å gå?
332 buss slutter å operere klokken 15:16 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 332 buss?
Når kommer Storrustemoen-Hedalen buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Storrustemoen-Hedalen buss som er nærmest din plassering.
Er det en 332 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 332 buss stopp.
332 buss Rutetabell
332 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 08:10 - 15:16
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:10 - 15:16 | 426 |
ti. | 08:10 - 15:16 | 426 |
on. | 08:10 - 15:16 | 426 |
to. | 08:10 - 15:16 | 426 |
fr. | 08:10 - 15:16 | 426 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 332 (fra Storrustemoen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 332 (Nerbykrysset) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
332 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 332 (Nerbykrysset) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
332 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 332 buss ruten er Storrustemoen og siste stopp er Nerbykrysset. 332 (Nerbykrysset) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 332 har 19 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 33 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 332 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 332 buss til å ta med på reisen.
Linje 332 sanntid buss tracker
Spor linje 332 (Nerbykrysset) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 332 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 332, i Norge
332 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 854 - Deset - Rena/ Timeplan
- 249 - Harpefoss - Kvarvet - Ringebu/ Timeplan
- 620 - Brumunddal - Nes - Helgøya/ Timeplan
- B45 - Tongjordet - Tranberghallen/ Timeplan
- 436 - Eina-Børsvoll-Raufoss/ Timeplan
- 624 - Stavsjø-Solhaug-Kise-Hol/ Timeplan
- 113 - Toso-Jevnaker-Hønefoss/ Timeplan
- 731 - Skotterud-Magnor-Eidskog/ Timeplan
- 767 - Kirkenær - Svullrya/ Timeplan
- 525 - Gausdal Arena - Fjerdum/ Timeplan
- B62 - Elverum torv - Vestad/ Timeplan
- 806 - Elverum - Sørskogbygda - Kynnb/ Timeplan
- 694 - Løten - Skogbygda/ Timeplan
- 824 - Elverum - Hernes - Kirkeby/ Timeplan
- 445 - Lena-Kjølsethsvea-Skreia usk/ Timeplan
- 484 - Fall-Hov-Vestsida-Odnes-Dokka/ Timeplan
- 226 - Otta-E6-Nord-Sel/ Timeplan
- 247 - Vinstra - Hundorp - Harpefoss/ Timeplan
- 454 - Brandbu-Hennung/ Timeplan
- 255 - Fåvang - Vestsida - Hundorp/ Timeplan