332 - Nerbykrysset Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Storrustemoen | 08:10 | 15:16 |
Storruste | 08:12 | 15:18 |
Vassfarfoten | 08:13 | 15:19 |
Storruste Skole | 08:15 | 15:21 |
Ospholt | 08:16 | 15:22 |
Fossholt | 08:18 | 15:24 |
Landsenden | 08:21 | 15:27 |
Nedre Gunnerhuset | 08:23 | 15:29 |
Nerstad | 08:25 | 15:31 |
Fekjærvegen | 08:26 | 15:32 |
Kulterud | 08:30 | - |
Skimten | 08:33 | - |
Kulterud | 08:36 | - |
Hallom | 08:39 | 15:33 |
Steinbråtån | 08:41 | 15:36 |
Bragerhaugvegen | 08:43 | 15:38 |
Hedalen Barne- Og Ungdomsskole | 08:46 | 15:40 |
Lisbråten | - | 15:42 |
Nerbykrysset | - | 15:45 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 332 (Nerbykrysset)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 332 ruten, Nerbykrysset, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Storrustemoen stasjon til Nerbykrysset stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.