3633 Linje
Frilset/Bårstad - Fenstad - Vormsund
Ruter
Ruter 3633 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
3633 buss (Vormsund Usk.) har 41 stopp som går fra Bårstad og slutter på Vormsund Skole.
3633 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:30. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 3633 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Vormsund Usk. (41 stopp)
Bårstad
Sandaker
Bjørnli
Skøyen
Gamleskolen
Brårud Skole
Svanfoss
Fenstad Kirke
Orresvingen
Idrettsvegen
Fenstad Garasje
Hovland
Rolstad
Nedre Valstad
Valstad
Ihle Meieri
Ihle
Melby
Bråeng
Frilset
Frilset
Bråeng
Melby
Ihle
Ihle Meieri
Valstad
Nedre Valstad
Rolstad
Fenstad Garasje
Norheim
Heimvard
Fenstad Skole
Jerpestad
Farset
Holter
Nyhus
Esval
Arnestad
Vormlia
Torseth
Vormsund Skole
3633 FAQ
Når begynner 3633 buss å operere?
3633 buss starter å operere klokken 07:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 3633 buss å gå?
3633 buss slutter å operere klokken 07:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 3633 buss?
Når kommer Frilset/Bårstad - Fenstad - Vormsund buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Frilset/Bårstad - Fenstad - Vormsund buss som er nærmest din plassering.
Er det en 3633 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 3633 buss stopp.
3633 buss Rutetabell
3633 buss rute drifter på mandag til fredag. Ordinære rutetider: 07:30
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:30 | Engangstur |
ti. | 07:30 | Engangstur |
on. | 07:30 | Engangstur |
to. | 07:30 | Engangstur |
fr. | 07:30 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 3633 (fra Bårstad), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 3633 (Vormsund Usk.) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
3633 linje buss billettpris
Ruter 3633 (Vormsund Usk.) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
3633 (Ruter)
Det første stoppet på 3633 buss ruten er Bårstad og siste stopp er Vormsund Skole. 3633 (Vormsund Usk.) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 3633 har 41 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 78 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 3633 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 3633 buss til å ta med på reisen.
Linje 3633 sanntid buss tracker
Spor linje 3633 (Vormsund Usk.) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 3633 buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 3633, i Norge
3633 - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 204 - Rykkinn - Kolsås - Sandvika/ Timeplan
- 2632 - Grønnbekkveien - Blaker skole - Sørumsand/ Timeplan
- 75A - Nordstrand ring/ Timeplan
- 34 - Tåsen - Ekeberg hageby/ Timeplan
- 2172 - Basmo - Bråte - Løken - Fosser - Bjørkelangen/ Timeplan
- 220 - Sandvika - Bekkestua/ Timeplan
- 3335 - Hellerudhaugen - Elvetangen/ Timeplan
- 525 - Kråkstad - Ski - Kråkstad/ Timeplan
- 576 - Fagerstrand - Drøbak/ Timeplan
- 386 - Nittedal stasjon - Kruttverket - Dam/ Timeplan
- 77X - Hauketo stasjon - Bjørndal/ Timeplan
- 2673 - Bjørkelangen - Sørumsand/ Timeplan
- 1N - Jernbanetorget - Ullerntoppen/ Timeplan
- 385 - Nittedal stasjon - Olavsgaard - Ahus/ Timeplan
- 3532 - Gystadmaraka - Hauerseter - Nordkisa/ Timeplan
- 160 - Rykkinn -Nationaltheatret/ Timeplan
- 1432 - Kongeveien - Nordby skole/ Timeplan
- 71 - Bjørndal - Mortensrud T (-Jernbanetorget)/ Timeplan
- 3172 - Hakadal - Gjelleråstoppen - Skjetten - Lillestrøm/ Timeplan
- 25 - Majorstuen-Haugerud/ Timeplan