3731 Linje
Millidal - Skovseth - Eidsvoll/ Vilberg
Ruter
Ruter 3731 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
3731 buss (Eidsvoll St.) har 15 stopp som går fra Finsbråten og slutter på Eidsvoll Stasjon.
3731 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 12:40. Driftsdager denne uken: onsdag.
Velg hvilken som helst 3731 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Eidsvoll St. (15 stopp)
Finsbråten
Sørli
Storbråtavegen
Holseter
Tjernsmo
Maurbråten
Jønsjøen
Brennlia
Lilleborg
Vilberggarasjen
Vilberg
Sundet
Eidsvollbrua
Holstangen
Eidsvoll Stasjon
3731 FAQ
Når begynner 3731 buss å operere?
3731 buss starter å operere klokken 12:40 på onsdag.
Når slutter 3731 buss å gå?
3731 buss slutter å operere klokken 12:40 på onsdag.
Når ankommer 3731 buss?
Når kommer Millidal - Skovseth - Eidsvoll/ Vilberg buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Millidal - Skovseth - Eidsvoll/ Vilberg buss som er nærmest din plassering.
Er det en 3731 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 3731 buss stopp.
3731 buss Rutetabell
3731 buss rute opererer på onsdag. Normale opereringstider: 12:40
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | 12:40 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 3731 (fra Finsbråten), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 3731 (Eidsvoll St.) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
3731 linje buss billettpris
Ruter 3731 (Eidsvoll St.) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
3731 (Ruter)
Det første stoppet på 3731 buss ruten er Finsbråten og siste stopp er Eidsvoll Stasjon. 3731 (Eidsvoll St.) opererer onsdag.
Tilleggsinformasjon: 3731 har 15 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 24 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 3731 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 3731 buss til å ta med på reisen.
Linje 3731 sanntid buss tracker
Spor linje 3731 (Eidsvoll St.) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 3731 buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 3731, i Norge
3731 - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 89 - Jernbanetorget - Ingierstrand/ Timeplan
- 2042 - Folkestad sk -Kana -Verket- Åsheim -Steinerskolen/ Timeplan
- 370B - Sørumsand - Blaker - Sørumsand/ Timeplan
- 120 - Nesåsen - Stovner/ Timeplan
- 2176 - Kjelle skole - Killingmo/ Timeplan
- 1436 - TusenFryd - Nordby skole/ Timeplan
- 91 - Jernbanetorget - Storo/ Timeplan
- 380 - Lillestrøm - Rv4 - Oslo bussterminal/ Timeplan
- 2148 - Studsrud - Pavestad - Bråte skole/ Timeplan
- 51 - Maridalen - Nydalen/ Timeplan
- 2033 - Grimsrud -Spikkestad ungdomsskole/ Timeplan
- 77 - Holmlia stasjon - Bjørndal/ Timeplan
- 2630 - Bingsfoss - Ormstad/ Timeplan
- 437 - Bestillingslinje Ullensaker/ Timeplan
- 160 - Rykkinn -Nationaltheatret/ Timeplan
- 565 - Myklerud - Nesoddtangen/ Timeplan
- 216 - Bekkestua - Søråsen - Kleivveien/ Timeplan
- 2873 - Røykås - Lørenskog sentrum - Strømmen - Rælingen/ Timeplan
- 40 - Øvre Sogn - Skøyen/ Timeplan
- 214 - Bekkestua - Lysaker - Ekern - Jernbaneveien/ Timeplan