4 Linje
Madlakrossen - Rosenli
Kolumbus
Kolumbus 4 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
4 buss (Rosenli Via Madlamark-Sus) har 34 stopp som går fra Madlakrossen og slutter på Rosenli.
Velg hvilken som helst 4 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Rosenli Via Madlamark-Sus (34 stopp)
Madlakrossen
Molkeholen
Blancas Gate
Skjalgs Gate
Madlamark Kirke
Sophus Bugges Gate
Anton Brøggers Gate
Madlavollkroken
Norvald Frafjords Gate
Jernalderveien
Gangarstien
Tellusveien
Ullandhaugveien
Kari Trestakkveien
Peder Saxes Gate
Saxemarka
Ullandhaug Skole
Bekkefaret Kirke
Sus
Strømsbrua
Vålandsbakken
Statens Hus
Stavanger Politistasjon
Kongsgata
Klubbgata
Jorenholmen
Fiskepiren
Bekhuskaien
Kjelvene
Avaldsnesgata
Lervigsveien
Søilands Gate
Sandnesgata
Rosenli
4 FAQ
Når begynner 4 buss å operere?
4 buss starter å operere klokken 06:52 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når slutter 4 buss å gå?
4 buss slutter å operere klokken 17:52 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når ankommer 4 buss?
Når kommer Madlakrossen - Rosenli Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Madlakrossen - Rosenli Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Kolumbus 4 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai and Første pinsedag?
4 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai and Første pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 4 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 4 buss stopp.
4 buss Rutetabell
4 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 06:52 - 17:52
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:52 - 17:52 | 30 |
ti. | 06:52 - 17:52 | 30 |
on. | 06:52 - 17:52 | 30 |
to. | 10:52 - 23:52 | 30 |
fr. | 06:52 - 17:52 | 30 |
lø. | 07:22 - 23:52 | 30 |
sø. | 10:52 - 23:52 | 30 |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 4 (fra Madlakrossen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 4 (Rosenli Via Madlamark-Sus) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
4 linje buss billettpris
Kolumbus 4 (Rosenli Via Madlamark-Sus) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
4 (Kolumbus)
Det første stoppet på 4 buss ruten er Madlakrossen og siste stopp er Rosenli. 4 (Rosenli Via Madlamark-Sus) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 4 har 34 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 27 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 4 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 4 buss til å ta med på reisen.
Linje 4 sanntid Buss tracker
Spor linje 4 (Rosenli Via Madlamark-Sus) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 4 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje 4, i Norge
4 - Alternative Veibeskrivelser
- 4 - Madlakrossen Via Madlamark / Timeplan
- 4 - Madlakrossen Via Sus-Madlamark / Timeplan
- 4 - Madlakrossen Via Sus-Tjensvoll / Timeplan
- 4 - Madlakrossen Via Tjensvoll / Timeplan
- 4 - Rosenli Via Tjensvoll-Sus / Timeplan
- 4 - Stavanger Via Madlamark-Sus / Timeplan
- 4 - Stavanger Via Tjensvoll-Sus / Timeplan
- 4 - Tjensvoll / Timeplan
- 4 - Tjensvoll Via Madlamark / Timeplan
Kolumbus linjer i Norge
- X60 - Sandnes bussterminal Ruten - Austbøveien/ Timeplan
- SK3003 - Fjelltun skole - Dalen/ Timeplan
- 19 - Fiskepiren - Fiskepiren/ Timeplan
- SK3413 - Vinjar skule - Sukka/ Timeplan
- 152 - Hebnes kai - Ropeid kai/ Timeplan
- X74 - Kvadrat - Austbøveien/ Timeplan
- SK0103 - Leidland sør - Lagård/ Timeplan
- SK0302 - Prestaskjersveien - Gauselvågen/ Timeplan
- SK4645 - Apeland - Tysværvåg barne- og ungdomsskule/ Timeplan
- SK2101 - Fjellvegen - Lye skule/ Timeplan
- SK1402 - Vikeså skule - Veen/ Timeplan
- SK4649 - Kårstø ved Susort - Tysværvåg barne- og ungdomsskule/ Timeplan
- SK0110 - Langholmveien - Nonsfjellveien/ Timeplan
- SK1905 - Vigrestad skule - Stokkalandshadlet/ Timeplan
- SK1908 - Varhaug skule - Madland/ Timeplan
- SK1205 - Åvedalsveien 289 - Moi stasjon/ Timeplan
- SK3009 - Nordre Strand oppvekstsenter - Torgerkrossen vest/ Timeplan
- SK3007 - Fjelltun skole - Oanes kai/ Timeplan
- 62 - Sandnes bussterminal Ruten - Bryne stasjon/ Timeplan
- SK4642 - Vågen - Tysværvåg barne- og ungdomsskule/ Timeplan