קו 426
ירושלים←פתח תקווה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 426 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 426 (ירושלים←פתח תקווה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר חוצבים/המרפא ומסתיים ברכבת קריית אריה/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 426 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←פתח תקווה (29 תחנות)
מסוף הר חוצבים/המרפא
קרית מדע/המרפא
גשר המיתרים/שד' הרצל
בן גוריון/שערי ירושלים
מחלף שעריה לדרום
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/עזרא ונחמיה
אריה בן אליעזר/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/ויינברגר
מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין
הרב עובדיה יוסף/דרך מנחם בגין
הרב הרצוג/שמואל חיים לנדוי
יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
שטמפפר/המכבים
אברבנאל / אצ''ל
וולפסון / עין גנים
עירייה/דוד וולפסון
ההסתדרות/איכילוב
פרנקפורטר/רוטשילד
פרנקפורטר/טרומפלדור
דב הוז/חיים ארלוזורוב
יד לבנים/ארלוזורוב
קפלן/ארלוזורוב
בי''ח שניידר/קפלן
פארק פ''ת/הרב משה מלכה
ספורטן/הרב משה מלכה
דרך זבולון המר/אבשלום גיסין
דרך שלמה שמלצר/דרך זבולון המר
רכבת קריית אריה/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 426
מתי מתחיל לפעול קו 426?
קו 426 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 426 מפסיק לעבוד?
קו 426 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 426?
כדי לראות מתי קו ירושלים←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 426 (ירושלים←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←פתח תקווה (ירושלים←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 426 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 426 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 426 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 426 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 426
קו 426 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 12:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 23:30 | 60 - 90 |
ב׳ | 12:00 - 23:30 | 60 |
ג׳ | 07:45 - 23:30 | 60 - 285 |
ד׳ | 12:00 - 23:30 | 60 |
ה׳ | 12:00 - 23:30 | 60 |
ו׳ | 08:00 - 15:30 | 15 - 60 |
ש׳ | 21:30 - 23:45 | 15 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל426 (מ מסוף הר חוצבים/המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 426 (ירושלים←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 426
תעריף הנסיעה ב426 (ירושלים←פתח תקווה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
426 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 426 היא מסוף הר חוצבים/המרפא והתחנה האחרונה היא רכבת קריית אריה/חנה וסע.
קו 426 (ירושלים←פתח תקווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 426. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 426.
מעקב אחר קו האוטובוס 426 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 426 (ירושלים←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 426 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 426 ב-ישראל
426 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 794 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 210 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 9 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-3#/ לוח זמנים
- 321 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->מלון הוד המדבר-תמר-19
- 449 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 905 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 5א - מרכז תקשוב-דימונה<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-18/ לוח זמנים
- 26 - נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא<->דגניה/חוף קרית חיים-חיפה-2#
- 165 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2#
- 967 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-3#/ לוח זמנים
- 91 - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 1א - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-18/ לוח זמנים
- 97 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->זינגר/הזז-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 87 - ליאון בלום-חיפה<->רענן/קדימה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 67א - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->מסוף הר נוף/בית הדפוס-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 38 - הגליל/מאירוביץ-חיפה<->הגליל/מאירוביץ-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 6 - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 433 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 92 - הדס/החורש-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 2 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים