436 Linje
Glomfjord-Ørnes-Storvik
Nordland fylkeskommune
Nordland fylkeskommune 436 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
436 buss (Molobygget) har 32 stopp som går fra Kulturhuset og slutter på Reipå Skole.
436 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:00. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 436 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Molobygget (32 stopp)
Kulturhuset
Sollia
Kirkebakken
Glomfjord
Glomfjord Industripark
Idrettsanlegget
Glomfjord Kryss
Selstad
Korsveien
Neverdal
Neverdal Nord
Nystad
Sandaa
Eidbukt Gartneri
Barvik
Sildnesstranda
Våtvik
Våtvikhalsen
Korsnes Kryss
Spildra
Spildervika
Ørnes Kai
Meløy Rådhus
Mosvold
Torsvik
Mølnvika
Gjerset
Stia
Høgseth
Reipå
Moa
Reipå Skole
436 FAQ
Når begynner 436 buss å operere?
436 buss starter å operere klokken 14:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 436 buss å gå?
436 buss slutter å operere klokken 14:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 436 buss?
Når kommer Glomfjord-Ørnes-Storvik Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Glomfjord-Ørnes-Storvik Buss som er nærmest din plassering.
Er det en 436 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 436 buss stopp.
436 buss Rutetabell
436 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 14:00
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:00 | Engangstur |
ti. | 14:00 | Engangstur |
on. | 14:00 | Engangstur |
to. | 14:00 | Engangstur |
fr. | 14:00 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Nordland fylkeskommune buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 436 (fra Kulturhuset), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 436 (Molobygget) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Nordland fylkeskommune-informasjon nå.
436 linje buss billettpris
Nordland fylkeskommune 436 (Molobygget) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Nordland fylkeskommune, sjekk Moovit-appen eller Nordland fylkeskommune sin offisielle nettside.
436 (Nordland fylkeskommune)
Det første stoppet på 436 buss ruten er Kulturhuset og siste stopp er Reipå Skole. 436 (Molobygget) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 436 har 32 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 45 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Nordland fylkeskommune foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 436 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 436 buss til å ta med på reisen.
Linje 436 sanntid Buss tracker
Spor linje 436 (Molobygget) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 436 buss tracker eller en live Nordland fylkeskommune buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Nordland fylkeskommune eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Nordland fylkeskommune og eventuelle buss, inkludert linje 436, i Norge
436 - Alternative Veibeskrivelser
Nordland fylkeskommune linjer i Norge
- 560 - Engeløya-Bogøy-Leinesfjord/ Timeplan
- 18-496 - Fauske - Valnesfjord - Fauske/ Timeplan
- 174 - Nye Herøy/ Timeplan
- 518 - Mjønes-Naurstad-Tverlandet/ Timeplan
- 631 - Håkvik-Skjomdal/ Timeplan
- 448 - Sandhornøy/ Timeplan
- 742 - Leknes - Å i Lofoten/ Timeplan
- 3 - Stordalen - Bodø sentrum - Vollen/ Timeplan
- 451 - Evjen-Kjelling-Nygårdsjøen/ Timeplan
- 528 - Vatnet-Tverlandet/ Timeplan
- 861 - Sortland-Bremnes-Holm/ Timeplan
- 724 - Digermulen-Kongsm-Fiskebøl-Svo/ Timeplan
- 455 - Leiråmo-Moldjord-Leiråmo/ Timeplan
- 845 - Sortland-Kjeringvik-Sandset/ Timeplan
- 472 - Fauske-Rognan-Vassbotnfjell-Ev/ Timeplan
- 821 - Sortland-Kaljord/ Timeplan
- 200 - Narvik-Evenes-Harstad/ Timeplan
- 764 - Borg - Eggum - Unstad/ Timeplan
- 874 - Andenes-Nordmela-Risøyhamn/ Timeplan