438 Linje
Skolerute Glomfjord
Nordland fylkeskommune
Nordland fylkeskommune 438 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
438 buss (Holand) har 6 stopp som går fra Glomfjord og slutter på Holand.
438 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:10. Driftsdager denne uken: tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 438 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Holand (6 stopp)
Glomfjord
Kirkebakken
Glomfjord Skole
Sollia
Kilvik
Holand
438 FAQ
Når begynner 438 buss å operere?
438 buss starter å operere klokken 11:20 på tirsdag.
Når slutter 438 buss å gå?
438 buss slutter å operere klokken 14:10 på tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 438 buss?
Når kommer Skolerute Glomfjord Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Skolerute Glomfjord Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Nordland fylkeskommune 438 buss linjen i/på Første pinsedag and Andre pinsedag?
438 busss driftstider i/på Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 438 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 438 buss stopp.
438 buss Rutetabell
438 buss rute drifter på onsdag til fredag. Ordinære rutetider: 14:10
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | 11:20 - 14:10 | 170 |
on. | 14:10 | Engangstur |
to. | 14:10 | Engangstur |
fr. | 14:10 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Nordland fylkeskommune buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 438 (fra Glomfjord), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 438 (Holand) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Nordland fylkeskommune-informasjon nå.
438 linje buss billettpris
Nordland fylkeskommune 438 (Holand) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Nordland fylkeskommune, sjekk Moovit-appen eller Nordland fylkeskommune sin offisielle nettside.
438 (Nordland fylkeskommune)
Det første stoppet på 438 buss ruten er Glomfjord og siste stopp er Holand. 438 (Holand) opererer tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 438 har 6 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 18 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Nordland fylkeskommune foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 438 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 438 buss til å ta med på reisen.
Linje 438 sanntid Buss tracker
Spor linje 438 (Holand) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 438 buss tracker eller en live Nordland fylkeskommune buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Nordland fylkeskommune eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Nordland fylkeskommune og eventuelle buss, inkludert linje 438, i Norge
438 - Alternative Veibeskrivelser
Nordland fylkeskommune linjer i Norge
- 243 - Gardsmark-Elsvatten-Hattfjelld/ Timeplan
- 494 - Fauske-Megården-Elvkroken/ Timeplan
- 761 - Alstad-Haveren-Vonheim/ Timeplan
- 253 - Mosjøen-Granmoen-Drevvatn-Elsf/ Timeplan
- 434 - Meløya/ Timeplan
- 227 - Herringen-Mosjøen/ Timeplan
- 361 - Skonseng-Røvassdalen-Plurdalen/ Timeplan
- 744 - Brenna-Gravermark-Kleppstad/ Timeplan
- 846 - Sortland-Holmstad-Sildpollen/ Timeplan
- 852 - Skolerute Sortland-Rise/ Timeplan
- 2 - Bodø lufthavn - Bodø sentrum - Universitetet/ Timeplan
- 879 - Nordmela-Fjellgårdene-Dverberg/ Timeplan
- 496 - Fauske-Valnesfjord-Fauske
- 18-124 - Hombornes-Berg/Vik/ Timeplan
- 2 - Bjerkvik - Framnes/ Timeplan
- 18-141 - Brønnøysund-Torget/ Timeplan
- 18-123 - Berg - Holand - Vik/ Timeplan
- 499 - Sentrumsbuss/ Timeplan
- 762B - Sortland-Gullesfjordbotn/ Timeplan