קו 442
טבריה←עפולה
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 442 של אגד (Egged) - טבריה←עפולה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 442 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 442 (טבריה←עפולה) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בת.מרכזית עפולה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 442 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←עפולה (37 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
יוחנן בן זכאי/יהודה לוי
אלחדיף/טבור הארץ
נייברג/אוהל יעקב
שמעון דהאן/יהודה הנשיא
שדרות מנחם בגין/וינגייט
צומת כפר חיטים
שדרות ספיר/דרך מנחם בגין
שדרות ספיר/יפה נוף
הנשיא וייצמן/שז''ר
הנשיא וייצמן/דוד אלעזר
ויצמן הנשיא/מקווה
וייצמן/האבות
ויצמן/המשור
צומת טבריה
צומת פוריה
צומת פארק תעשיות קדמת
צומת גבעת אבני/לביא
מחלף גולני/לכיוון דרום
מחנה נפתלי
צומת שדה אילן
מסעף בית קשת
מסעף בית ספר כדורי
צומת כפר תבור
כפר תבור מרכז
צומת גזית
צומת אום אל גאנם
צומת תבור
צומת נעורה
מסעף דברת
א. תעשיה עפולה עלית/כביש 65 למערב
דרך גולני/קפלן
יצחק רבין/דוד אלעזר
בית חולים העמק
מול פארק העמק/שדרות יצחק רבין
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
ת.מרכזית עפולה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 442
מתי מתחיל לפעול קו 442?
קו 442 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 442 מפסיק לעבוד?
קו 442 מפסיק לפעול ב-15:50 בשישי
מתי מגיע קו 442?
כדי לראות מתי קו טבריה←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 442 (טבריה←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←עפולה (טבריה←עפולה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 442 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 442 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 442
קו 442 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 19:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 19:20 | 20 - 40 |
ב׳ | 05:00 - 19:20 | 20 - 40 |
ג׳ | 05:00 - 19:20 | 20 - 40 |
ד׳ | 05:00 - 19:20 | 20 - 40 |
ה׳ | 05:00 - 19:20 | 20 - 40 |
ו׳ | 05:50 - 15:50 | 20 - 60 |
ש׳ | 15:30 - 22:30 | 30 - 150 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל442 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 442 (טבריה←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 442
תעריף הנסיעה ב442 (טבריה←עפולה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
442 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 442 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/הורדה.
קו 442 (טבריה←עפולה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 442. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 442.
מעקב אחר קו האוטובוס 442 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 442 (טבריה←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 442 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 442 ב-ישראל
442 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 905 - בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים<->שמגר/תורה מציון-ירושלים-2#
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב
- 38 - הגליל/מאירוביץ-חיפה<->הגליל/מאירוביץ-חיפה-3#
- 489 - המנור/הרוקמים-חולון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 9א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3ב
- 37א - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-2כ
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#
- 424 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ההגנה/מרגולין-רחובות-3#
- 955 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז
- 791 - אגרות משה/חזון איש-ירושלים<->פרץ ברנשטיין/נזר דוד-ירושלים-2#
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז
- 95א - ווטסון/חורב-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2ו
- 260 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#
- 434 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#
- 24א - עוקשי/גולדה מאיר-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2ב
- 15 - האומן/ברעם-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-3#
- 95 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->השיקמה/המצודה-אזור-1#
- 972 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ערד/סובה-חיפה-35
- 500 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#