443 Linje
Bilitt
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 443 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
443 buss (Bilitt) har 10 stopp som går fra Kapp Skole og slutter på Bilitt.
443 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:15. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, søndag.
Velg hvilken som helst 443 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Bilitt (10 stopp)
Kapp Skole
Kihlehagen
Balkesenteret
Gåserud
Ørud
Blindtarmen
Starum
Nettumsvegen
Hveem
Bilitt
443 FAQ
Når begynner 443 buss å operere?
443 buss starter å operere klokken 13:55 på søndag, torsdag.
Når slutter 443 buss å gå?
443 buss slutter å operere klokken 13:55 på søndag, torsdag.
Når ankommer 443 buss?
Når kommer Bilitt buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Bilitt buss som er nærmest din plassering.
Er det en 443 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 443 buss stopp.
443 buss Rutetabell
443 buss rute opererer på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, søndag. Normale opereringstider: 14:15
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:15 | Engangstur |
ti. | 14:15 | Engangstur |
on. | 14:15 | Engangstur |
to. | 13:55 | Engangstur |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | 13:55 | Engangstur |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 443 (fra Kapp Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 443 (Bilitt) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
443 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 443 (Bilitt) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
443 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 443 buss ruten er Kapp Skole og siste stopp er Bilitt. 443 (Bilitt) opererer mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, søndag.
Tilleggsinformasjon: 443 har 10 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 13 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 443 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 443 buss til å ta med på reisen.
Linje 443 sanntid buss tracker
Spor linje 443 (Bilitt) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 443 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 443, i Norge
443 - Alternative Veibeskrivelser
- 443 - Lena O/Kapp Og Haug / Timeplan
- 443 - Stange Skole / Timeplan
- 443 - Haugkrysset O/Kapp / Timeplan
- 443 - Starum / Timeplan
- 443 - Haugkrysset / Timeplan
- 443 - Skreia Ungdomsskole / Timeplan
- 443 - Kapp Skole / Timeplan
- 443 - Skreia Usk-Stange Sk / Timeplan
- 443 - Lena Usk O/Nylinna-Kapp / Timeplan
- 443 - Kapp Skole / Timeplan
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 803 - Rena - Elverum østsiden/ Timeplan
- 144 - Bjorli - Otta/ Timeplan
- 482 - Haldsrud-Hov/ Timeplan
- 683 - Hamar - Ilseng - Romedal/ Timeplan
- 444 - Haugkrysset-Nordli skole-Lena/ Timeplan
- B81 - Bogeråsen - Rasta/ Timeplan
- 451 - Gran-Lunner-Grindvoll-Jevnaker/ Timeplan
- 896 - Os - Tufsingdal/ Timeplan
- 680 - Basterud-Stange krk-Arstad-Hob/ Timeplan
- 311 - Høneren-Begna-Begnad.-Fagernes/ Timeplan
- 511 - Segalstad Bru - Svingvoll/ Timeplan
- 824 - Elverum - Hernes - Kirkeby/ Timeplan
- 222 - Otta - Dahle - Otta/ Timeplan
- 310 - Fagernes-Stavedal-Reinli-Bagn/ Timeplan
- 885 - Tylldalen - Yynset/ Timeplan
- 749 - Kongsvinger-Sigernes/ Timeplan
- 770 - Grue skole - Tjura - Bergsid./ Timeplan
- 304 - Fagernes - Sanderstølen/ Timeplan
- 731 - Skotterud-Magnor-Eidskog/ Timeplan
- 439 - Børsvoll-Blilie-Kolbu-Lena/ Timeplan