482 Linje
Haldsrud-Hov
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 482 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
482 buss (Fryal Skole) har 20 stopp som går fra Gry og slutter på Fryal Skole.
482 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 08:05. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Velg hvilken som helst 482 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Fryal Skole (20 stopp)
Gry
Hallsrud
Kumperud
Bergom Landåsbygda
Landåsbygda
Landåshaugen
Landåsvegen/Olamyrvegen
Bjørnstad Landåsbygda
Vassenden Landåsvatnet
Seval
Borgen
Hasvalsætra
Klokkersvea
Smerudvegen
Sveum
Hov Stasjon
Hov Sentrum Sørgående
Kvalby
Fryal
Fryal Skole
482 FAQ
Når begynner 482 buss å operere?
482 buss starter å operere klokken 08:05 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når slutter 482 buss å gå?
482 buss slutter å operere klokken 08:05 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når ankommer 482 buss?
Når kommer Haldsrud-Hov Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Haldsrud-Hov Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Innlandstrafikk 482 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
482 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 482 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 482 buss stopp.
482 buss Rutetabell
482 buss rute drifter på mandag til torsdag. Ordinære rutetider: 08:05
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:05 | Engangstur |
ti. | 08:05 | Engangstur |
on. | 08:05 | Engangstur |
to. | 08:05 | Engangstur |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 482 (fra Gry), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 482 (Fryal Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
482 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 482 (Fryal Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
482 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 482 buss ruten er Gry og siste stopp er Fryal Skole. 482 (Fryal Skole) opererer mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Tilleggsinformasjon: 482 har 20 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 46 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 482 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 482 buss til å ta med på reisen.
Linje 482 sanntid Buss tracker
Spor linje 482 (Fryal Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 482 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 482, i Norge
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 832 - Jordet - Eltdalen/ Timeplan
- 623 - Nes sk.-Myrgård-Kvernvollen/ Timeplan
- 603 - Lillehammer-Lismarka-Brøttum/ Timeplan
- 305 - Fagernes - Slidre/ Timeplan
- 875 - Alvdal - Strømmen - Alvdal/ Timeplan
- 415 - Snertingdal sk-Forbrukslaget/ Timeplan
- 622 - Tangnesvegen - Gaupen skole/ Timeplan
- 425 - Gjøvik-Landåsen/ Timeplan
- 453 - Brandbu-Grymyr-Jevnaker/ Timeplan
- 601 - Moelv-Kløvstadhøgda-Lillehmr/ Timeplan
- 895 - Tolga - Tynset østsiden/ Timeplan
- 697 - Hamar - Løten/ Timeplan
- B23 - Stange-Hamar-Brumunddal/ Timeplan
- 409 - Vingrom -Biri/ Timeplan
- 222 - Otta - Dahle - Otta/ Timeplan
- 826 - Elverum - Jømna - Elverum/ Timeplan
- 404 - Møllerhagen-Lund-Landh.-Gjøvik/ Timeplan
- 758 - Austmarka-Holmby-Øyermoen/ Timeplan
- 611 - Solheim - Gropen - Brumunddal/ Timeplan
- 249 - Harpefoss - Kvarvet - Ringebu/ Timeplan