449 Linje
Danielsen Skole
Skyss
Skyss 449 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
449 buss (Danielsen Skole) har 4 stopp som går fra Straume Terminal og slutter på Straume Idrettspark.
Velg hvilken som helst 449 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Danielsen Skole (4 stopp)
Straume Terminal
Lonavegen
Instamyra
Straume Idrettspark
449 FAQ
Når begynner 449 buss å operere?
449 buss starter å operere klokken 08:05 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 449 buss å gå?
449 buss slutter å operere klokken 08:07 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 449 buss?
Når kommer Danielsen Skole buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Danielsen Skole buss som er nærmest din plassering.
Er det en 449 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 449 buss stopp.
449 buss Rutetabell
449 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 08:05 - 08:07
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:05 - 08:07 | 2 |
ti. | 08:05 - 08:07 | 2 |
on. | 08:05 - 08:07 | 2 |
to. | 08:05 - 08:07 | 2 |
fr. | 08:05 - 08:07 | 2 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Skyss buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 449 (fra Straume Terminal), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 449 (Danielsen Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Skyss-informasjon nå.
449 linje buss billettpris
Skyss 449 (Danielsen Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Skyss, sjekk Moovit-appen eller Skyss sin offisielle nettside.
449 (Skyss)
Det første stoppet på 449 buss ruten er Straume Terminal og siste stopp er Straume Idrettspark. 449 (Danielsen Skole) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 449 har 4 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 4 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Skyss foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 449 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 449 buss til å ta med på reisen.
Linje 449 sanntid buss tracker
Spor linje 449 (Danielsen Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 449 buss tracker eller en live Skyss buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Skyss eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Skyss og eventuelle buss, inkludert linje 449, i Norge
449 - Alternative Veibeskrivelser
- 449 - Tranevågen Us / Timeplan
- 449 - Knarrevik Rv.555 / Timeplan
- 449 - Liaskjæret Via Skulerute / Timeplan
- 449 - Turøy / Timeplan
- 449 - Tranevågen Us / Timeplan
- 449 - Våge Via Skolerute / Timeplan
- 449 - Hjelteryggen / Timeplan
- 449 - Solsvik - Vindenes Via Ågotnes / Timeplan
- 449 - Søre Straume / Timeplan
- 449 - Turøy - Solsvik Via Vindenes / Timeplan
- 449 - Åse - Fjell Via Skulerute / Timeplan
- 449 - Turøy Via Skulerute / Timeplan
- 449 - Kolltveit Skule / Timeplan
- 449 - Ulveset Via O/Skålevik / Timeplan
- 449 - Solsvik / Timeplan
- 449 - Ulveset Via O/Knappskog / Timeplan
- 449 - Lokøy - Syltøy Via Skulerute / Timeplan
- 449 - Anglevik - Våge / Timeplan
- 449 - Bildøy Skulesenter / Timeplan
- 449 - Nesse - Ekren Via Skulerute / Timeplan
Skyss linjer i Norge
- 956 - Voss - Almeland - Nedkvitno - Voss/ Timeplan
- 760 - Odda-Årsand-Rosendal-Husnes-Sunde-Utåker/ Timeplan
- 610 - Osøyro - Nesttun -Bergen busstasjon/ Timeplan
- 791 - Valen - Husnes - Halsnøy/ Timeplan
- 3E - Støbotn - sentrum/ Timeplan
- 994 - Freim - Ragde - Odda/ Timeplan
- 962 - Voss - Holbygdi/ Timeplan
- 304 - Kvalvågnes-Ones-Konglevoll-Søreidet-Vatne/ Timeplan
- 462 - Morland/Fjæreide - Ågotnes/ Timeplan
- 56 - Espeland - Birkelandsskiftet/ Timeplan
- 86 - Sandviken - sentrum/ Timeplan
- 641 - Etne-Skånevik/ Timeplan
- 20 - Storavatnet - Haukeland sjukehus/ Timeplan
- 743 - Venjaneset-Strandvik/ Timeplan
- 766 - Åkra-Rosendal/ Timeplan
- 61 - Krokeide - Lagunen terminal/ Timeplan
- 42 - Alvøen - Loddefjord terminal/ Timeplan
- 96 - Skoleruter Åsane/ Timeplan
- 676 - Ådland - Kårevik/Hornelandsvågen/ Timeplan
- 985 - Eitrheim - Odda/ Timeplan