465 - Ågotnes Via O/Ulveset - Åse Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Straume Terminal | 12:55 |
Bildøy Rv. 555 | 12:57 |
Haljedalen | 12:59 |
Fjell Nord | 13:00 |
Fjell | 13:01 |
Fjell Kyrkje | 13:02 |
Kleivane | 13:04 |
Prestasmoget | 13:05 |
Litlakvilet | 13:06 |
Ulveset | 13:08 |
Ulveset Skule | 13:08 |
Ulveset Terrasse | 13:09 |
Halsvarden | 13:11 |
Åse Kryss Åseveg | 13:12 |
Skogtun | 13:13 |
Åsvegen | 13:14 |
Åse Snuplass | 13:15 |
Åsvegen | 13:17 |
Skogtun | 13:18 |
Åse Kryss | 13:19 |
Møvik | 13:19 |
Leirvik | 13:20 |
Leirvik Vest | 13:22 |
Skålevik Gravplass | 13:23 |
Skålevikstølen | 13:24 |
Kuaneset | 13:25 |
Skålevik Skule | 13:26 |
Algrøyna Kryss | 13:27 |
Apalvågen | 13:28 |
Apalvågen Vest | 13:29 |
Sekkingstad Lillebø | 13:30 |
Sekkingstad | 13:31 |
Skjenavatne | 13:32 |
Møyvatn | 13:33 |
Glattkjøringsbane | 13:34 |
Nymark | 13:35 |
Snekkerbua | 13:37 |
Eide Kryss | 13:38 |
Eide Gamlebutikken | 13:39 |
Kårtveit | 13:40 |
Kårtveit Nord | 13:41 |
Kårtveit Gamleskule | 13:43 |
Ågotnes Terminal | 13:45 |
Skyss Bus timeplan - 465 (Ågotnes Via O/Ulveset - Åse)
Skyss Bus timeplan for 465 ruten, Ågotnes Via O/Ulveset - Åse, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Straume Terminal stasjon til Ågotnes Terminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.