קו 45
גאולים←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 45 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 45 (גאולים←נתניה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בצומת גאולים ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 45 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גאולים←נתניה (42 תחנות)
צומת גאולים
הותיקים/הדקל
הותיקים/הדקל
הותיקים/הגפן
ההשלמה/ההדס
נתיב הזית/הרימון
נתיב הזית/מבוא הגפן
כיכר המייסדים
מבוא הגפן/מורד התאנה
מבוא הגפן/ההרחבה
ההרחבה א
ההרחבה ב
ההרחבה/הותיקים
צומת גאולים
פלורנטין/השיבולים
פלורנטין/החלוצים
החלוצים/הפרדסים
הערבה
מרכז לבריאות הנפש לב השרון
המייסדים/שדרות בן גוריון
שלום שבזי/יונה פישר
סמטת השחף/סמטת הדרור
הרמב''ם/ניסים
הרמב''ם/יונה פישר
הברוש/הורד
מרכז מסחרי
צומת פרדסיה
צומת השרון למערב
כביש 5702/החמניות
שדרות נורדיה/התאנה
מרגולין/שדרת המייסדים
דרך הבאר/שדרות נורדיה
שדרות נורדיה/החרות
5702/השושנים
צומת גנות הדר
צומת שער חפר
כביש 57/דרך דגניה
צומת נווה איתמר
ת. רכבת נתניה
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 45
מתי מתחיל לפעול קו 45?
קו 45 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 45 מפסיק לעבוד?
קו 45 מפסיק לפעול ב-13:45 בשישי
מתי מגיע קו 45?
כדי לראות מתי קו גאולים←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גאולים←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 45 (גאולים←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גאולים←נתניה (גאולים←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 45 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 45 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 45 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 45 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 45
קו האוטובוס 45, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 21:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 21:50 | 60 - 120 |
ב׳ | 06:00 - 21:50 | 60 - 120 |
ג׳ | 06:00 - 21:50 | 60 - 120 |
ד׳ | 06:00 - 21:50 | 60 - 120 |
ה׳ | 06:00 - 21:50 | 60 - 120 |
ו׳ | 06:05 - 13:45 | 55 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל45 (מ צומת גאולים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 45 (גאולים←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 45
תעריף הנסיעה ב45 (גאולים←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
45 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 45 היא צומת גאולים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 45 (גאולים←נתניה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 45. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 45.
מעקב אחר קו האוטובוס 45 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 45 (גאולים←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 45 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 45 ב-ישראל
45 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 326 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 332 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 893 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 324 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 8 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 148 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 344 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 87 - זכריה הנביא/עמק האלה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס גלבוע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 881 - שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 29א - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-21/ לוח זמנים
- 44 - מזכירות/עזריאל-עזריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 22 - מסוף שוהם-שוהם<->יוספטל-לוד-20/ לוח זמנים
- 233 - 'מצר א-מצר<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 5 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->בן צבי/צה''ל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים