460 Linje
Dalstua
Ruter
Ruter 460 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
460 buss (Dalstua) har 2 stopp som går fra Kløfta Stasjon og slutter på Dalstua.
460 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:12. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 460 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Dalstua (2 stopp)
Kløfta Stasjon
Dalstua
460 FAQ
Når begynner 460 buss å operere?
460 buss starter å operere klokken 07:12 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når slutter 460 buss å gå?
460 buss slutter å operere klokken 07:12 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når ankommer 460 buss?
Når kommer Dalstua Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Dalstua Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Ruter 460 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag?
460 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 460 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 460 buss stopp.
460 buss Rutetabell
460 buss rute opererer på mandag, tirsdag, onsdag, fredag. Normale opereringstider: 07:12
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:12 | Engangstur |
ti. | 07:12 | Engangstur |
on. | 07:12 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 07:12 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 460 (fra Kløfta Stasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 460 (Dalstua) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
460 linje buss billettpris
Ruter 460 (Dalstua) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
460 (Ruter)
Det første stoppet på 460 buss ruten er Kløfta Stasjon og siste stopp er Dalstua. 460 (Dalstua) opererer mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 460 har 2 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 10 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 460 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 460 buss til å ta med på reisen.
Linje 460 sanntid Buss tracker
Spor linje 460 (Dalstua) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 460 buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 460, i Norge
460 - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 3740 - Venger - Råholt/ Timeplan
- 485 - Hemnes - Løken - Bjørkelangen/ Timeplan
- 81X - Buss for tog Oslo S - Kolbotn
- 58 - Nydalen - Tveita (- Bøler) via Bjerke/ Timeplan
- 31 - Snarøya - Fornebu - Tonsenhagen - Grorud/ Timeplan
- 69 - 20231210 Tveita-Lutvann/ Timeplan
- 45 - Majorstuen - Voksen skog/ Timeplan
- 3780 - Eidsvoll - Bårlidalen - Neskollen/ Timeplan
- 75C - Lambertseter ring/ Timeplan
- 525 - Kråkstad - Ski - Kråkstad/ Timeplan
- 2635 - Blaker skole - Hellne - Sørumsand/ Timeplan
- 2042 - Folkestad sk -Kana -Verket- Åsheim -Steinerskolen/ Timeplan
- 255E - Sætre - Slemmestad - Oslo bussterminal
- 3371 - Lillestrøm - Skjetten - Holum skog - Bjertnes vgs/ Timeplan
- 250 - Sætre - Slemmestad - Oslo bussterminal/ Timeplan
- 2044 - Steinerskolen Hurum - Storsand sentrum - Sagene/ Timeplan
- 432 - Servicelinje Finstad - Eidsvoll/ Timeplan
- 385 - Nittedal stasjon - Olavsgaard - Ahus/ Timeplan
- 381 - Guldhaug-Tømte - Lillestrøm/ Timeplan
- 73 - Holmlia stasjon - Brenna/ Timeplan