קו 462
לוד←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 462 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 462 (לוד←תל אביב-יפו) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בארבע עונות/נירים ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 462 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוד←תל אביב-יפו (23 תחנות)
ארבע עונות/נירים
נירים/צמרות
סלניקין/צמרות
חללי אגוז/שד. מיכה רייסר
רגבים/ רייסר
רגבים/ לובלין
אהרון לובלין/אדמונית
בי''ס מקסים לוי
מתנ''ס/לובלין
אהרון לובלין/שד. מיכה רייסר
בית עלמין חדש לוד
המחקר/המסגר
רבי אליעזר בן הורקנוס/4404
פסח לב/ישראל זמורה
המחקר/אבא הלל סילבר
מחלף לה גווארדייה
דרך מנחם בגין/הרכבת
ישראל טל/המסגר
המסגר/בן אביגדור
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
דרך נמיר/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 462
מתי מתחיל לפעול קו 462?
קו 462 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 462 מפסיק לעבוד?
קו 462 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 462?
כדי לראות מתי קו לוד←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוד←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 462 (לוד←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוד←תל אביב-יפו (לוד←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 462 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 462 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 462 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 462 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 462
קו 462 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ג׳ | 06:00 - 21:30 | 30 |
ד׳ | 05:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:30 - 16:00 | 30 - 60 |
ש׳ | 21:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל462 (מ ארבע עונות/נירים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 462 (לוד←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 462
תעריף הנסיעה ב462 (לוד←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
462 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 462 היא ארבע עונות/נירים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 462 (לוד←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 462. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 462.
מעקב אחר קו האוטובוס 462 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 462 (לוד←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 462 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 462 ב-ישראל
462 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 52 - מסוף ג'ת-ג'ת<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 222 - רוז'ין/ הטוב והמטיב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 316 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 184 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->הזית ב-מטע-10/ לוח זמנים
- 25 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 15א - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->צומת פוריידיס צפוני-פוריידיס-12/ לוח זמנים
- 18 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 50 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 83 - חי/הדקל-בנימינה גבעת עדה<->הארזים/כליל החורש-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 202 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 35 - בהזמנה מראש - מזכירות-נחושה<->נחם א-נחם-10נחושה ↔ נחם/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 55 - עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ-רמלה<->בורוכוב/אבן גבירול-רמלה-10/ לוח זמנים