462 Linje
Rønholt Skole
Telemark Fylkeskommune
Telemark Fylkeskommune 462 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
462 buss (Rønholt Skole) har 14 stopp som går fra Rørholt Gamle Skole og slutter på Rønholt Skole.
462 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:20. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag.
Velg hvilken som helst 462 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Rønholt Skole (14 stopp)
Rørholt Gamle Skole
Mo
Bjorvann
Grassdalkjenna
Rørholtkrysset
Dørdal
Isvannsveien
Langrønningen Senter
Nylende
Feset
Feset Bedehus
Feset Galleri
Rønholt
Rønholt Skole
462 FAQ
Når begynner 462 buss å operere?
462 buss starter å operere klokken 07:20 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når slutter 462 buss å gå?
462 buss slutter å operere klokken 07:20 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når ankommer 462 buss?
Når kommer Rønholt Skole Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Rønholt Skole Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Telemark Fylkeskommune 462 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag and 17. mai?
462 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag and 17. mai kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 462 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 462 buss stopp.
462 buss Rutetabell
462 buss rute drifter på mandag til onsdag. Ordinære rutetider: 07:20
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:20 | Engangstur |
ti. | 07:20 | Engangstur |
on. | 07:20 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Telemark Fylkeskommune buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 462 (fra Rørholt Gamle Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 462 (Rønholt Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Telemark Fylkeskommune-informasjon nå.
462 linje buss billettpris
Telemark Fylkeskommune 462 (Rønholt Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Telemark Fylkeskommune, sjekk Moovit-appen eller Telemark Fylkeskommune sin offisielle nettside.
462 (Telemark Fylkeskommune)
Det første stoppet på 462 buss ruten er Rørholt Gamle Skole og siste stopp er Rønholt Skole. 462 (Rønholt Skole) opererer mandag, tirsdag, onsdag.
Tilleggsinformasjon: 462 har 14 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 31 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Telemark Fylkeskommune foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 462 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 462 buss til å ta med på reisen.
Linje 462 sanntid Buss tracker
Spor linje 462 (Rønholt Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 462 buss tracker eller en live Telemark Fylkeskommune buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Telemark Fylkeskommune eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Telemark Fylkeskommune og eventuelle buss, inkludert linje 462, i Norge
462 - Alternative Veibeskrivelser
Telemark Fylkeskommune linjer i Norge
- 131 - Vrådal-Nissedal-Treungen-Åmli/ Timeplan
- 88 - Bamblevann-Stathelle-Grasmyr/ Timeplan
- 82 - Porsgrunn-Bergsbygda/ Timeplan
- S17 - Herøya-Nenset-Skien/ Timeplan
- 504 - Kragerø-KJølebrønd/ Timeplan
- 150 - Lårdal-Høydalsmo-Åmot/ Timeplan
- 147 - Kostveit-Åmot/ Timeplan
- 117 - Ulefoss-Berget/ Timeplan
- 321 - Folkestad-Bø/ Timeplan
- 162 - Breivik-Fyresdal/ Timeplan
- S18 - Siljan-Skogmo/ Timeplan
- 701 - Tangen-Stabbestad-Levang/ Timeplan
- 607 - Drangedal-Kragerø/ Timeplan
- 111 - Ulefoss-Febakke-Langeland/ Timeplan
- 103 - Lunde-Ulefoss/ Timeplan
- R 1 - Bø stasjon-Gvarv (Skien)/ Timeplan
- 312 - Notodden-Bolkesjø-Gransherad/ Timeplan
- 129 - Åmot-Seljord/ Timeplan
- S1 - Grasmyr-Findal/ Timeplan