470E Linje
Eidslia - Helsfyr
Ruter
Ruter 470E buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
470E buss (Bjørkelangen) har 43 stopp som går fra Helsfyr T og slutter på Eidslia.
Velg hvilken som helst 470E buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Bjørkelangen (43 stopp)
Helsfyr T
Teisenkrysset
Ulvenkrysset
Trosterud
Furuset Skole
Lørenskog Sentrum
Isakbekken
Tuen
Vinsnes
Furulund
Hovinbakken
Hovinhøgda
Herredshuset
Sundet
Kringenveien
Gransveien
Heia Industrifelt
Varsjøen
Vestereng
Mork Bedehus
Mork
Vestlia
Harkerud Veikryss
Killingmo Veikryss
Finstadhagan
Aursmoen
Aurskog Sykehjem
Aurskog Kirke
Øia
Aurskog Stasjon
Toverudovergangen
Aurskog Meieri
Halvorsrud
Lierfoss
Lierjordet
Liergårdene
Liermosen
Borgenfeltet
Bjørkelangen Vgs.
Tusenårsparken
Bjørkelangen Stasjon
Søndre Eidsvei
Eidslia
470E FAQ
Når begynner 470E buss å operere?
470E buss starter å operere klokken 15:09 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når slutter 470E buss å gå?
470E buss slutter å operere klokken 17:09 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når ankommer 470E buss?
Når kommer Eidslia - Helsfyr Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Eidslia - Helsfyr Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Ruter 470E buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag and 17. mai?
470E busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag and 17. mai kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 470E buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 470E buss stopp.
470E buss Rutetabell
470E buss rute opererer på mandag, tirsdag, onsdag, fredag. Normale opereringstider: 15:09 - 17:09
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 15:09 - 17:09 | 30 |
ti. | 15:09 - 17:09 | 30 |
on. | 15:09 - 17:09 | 30 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 15:09 - 17:09 | 30 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 470E (fra Helsfyr T), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 470E (Bjørkelangen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
470E linje buss billettpris
Ruter 470E (Bjørkelangen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
470E (Ruter)
Det første stoppet på 470E buss ruten er Helsfyr T og siste stopp er Eidslia. 470E (Bjørkelangen) opererer mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 470E har 43 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 94 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 470E buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 470E buss til å ta med på reisen.
Linje 470E sanntid Buss tracker
Spor linje 470E (Bjørkelangen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 470E buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 470E, i Norge
470E - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 293 - Asker - Leangkollen - Konglungen
- 3737 - Nygård/Vestheim - Sandvoll - Langset/ Timeplan
- 2079 - Sundbykrysset -Morbergtoppen - Røyken vgs.
- 3674 - Fallet - Skogbygda - Vormsund - Årnes/ Timeplan
- 506 - Klommestein - Drøbak - Frogn vgs/ Timeplan
- 120 - Nesåsen - Stovner/ Timeplan
- 250 - Sætre - Slemmestad - Oslo bussterminal/ Timeplan
- 455 - Årnes -Rånåsfoss/ Timeplan
- 2045 - Sætre - Tofte skole/ Timeplan
- 2171 - Garderåsen - Bjørkelangen/ Timeplan
- 64 - Furuset T - Stovner T via Høybråten/ Timeplan
- 370A - Sørumsand - Blaker - Sørumsand/ Timeplan
- 525 - Kråkstad - Ski - Kråkstad/ Timeplan
- 84E - Jernbanetorget-Oppegård st./ Timeplan
- 2131 - Finstadbru - Haneborg skole - Aursmoen skole/ Timeplan
- 368 - Bestillingslinje Sørum nord/øst/ Timeplan
- 298 - Konglungen - Vettre
- 511 - Sætreskogen - Ski stasjon/ Timeplan
- 2873 - Røykås - Lørenskog sentrum - Strømmen - Rælingen/ Timeplan
- 2632 - Grønnbekkveien - Blaker skole - Sørumsand/ Timeplan