505 Linje
Lillehammer O/Pålstuen
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 505 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
505 buss (Lillehammer O/Pålstuen) har 40 stopp som går fra Forset og slutter på Åretta Ungdomsskole.
Velg hvilken som helst 505 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Lillehammer O/Pålstuen (40 stopp)
Forset
Forsetskolene
Forsetbrua
Haugom
Bjerkeli
Strandvik
Hammershaug
Nygårdslivegen
Evenhaugen
Ånrudbrua
Auggedal Grendehus
Finnsrud
Melbø
Stubbrud
Rinnvoll
Riise
Eng
Nedre Ulland
Saksum
Saksheim
Vingromkrysset Saksumdal
Aamodt
Kval Øversvevegen
Stugulykka
Øvre
Reistadbakken
Husesvingen
Pålstua
Reistad
Lillehammer Steinerskole Saksumdalsvegen
Beitevegen
Vingar Skole Saksumdalsvegen
Leirvika Nedre
Vingnes
Vingnes Gård
Lillehammer Skysstasjon
Søndre Park Kirkegata
Åkervegen
Årettavegen
Åretta Ungdomsskole
505 FAQ
Når begynner 505 buss å operere?
505 buss starter å operere klokken 06:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 505 buss å gå?
505 buss slutter å operere klokken 14:15 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 505 buss?
Når kommer Lillehammer O/Pålstuen buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Lillehammer O/Pålstuen buss som er nærmest din plassering.
Er det en 505 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 505 buss stopp.
505 buss Rutetabell
505 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 06:50 - 14:15
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:50 - 14:15 | 104 - 340 |
ti. | 06:50 - 14:15 | 104 - 340 |
on. | 06:50 - 14:15 | 104 - 340 |
to. | 06:50 - 14:15 | 104 - 340 |
fr. | 06:50 - 14:15 | 104 - 340 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 505 (fra Forset), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 505 (Lillehammer O/Pålstuen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
505 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 505 (Lillehammer O/Pålstuen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
505 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 505 buss ruten er Forset og siste stopp er Åretta Ungdomsskole. 505 (Lillehammer O/Pålstuen) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 505 har 40 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 50 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 505 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 505 buss til å ta med på reisen.
Linje 505 sanntid buss tracker
Spor linje 505 (Lillehammer O/Pålstuen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 505 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 505, i Norge
505 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 203 - Lom - Leirvassbu/ Timeplan
- 143 - Otta - Bismo/ Timeplan
- 696 - Stange vgs. - Løten - Elverum/ Timeplan
- 222 - Otta - Dahle - Otta/ Timeplan
- 724 - Skarnes-Odals verk-Fulusagen/ Timeplan
- 329 - Sør Etnedal-Sentralskulen/ Timeplan
- 733 - Skotterud-Matrand-Kongsvinger/ Timeplan
- 894 - Tolga - Vingelen - Tynset/ Timeplan
- 886 - Tynset - Tolga/ Timeplan
- 810 - Elverum - Hernes - Kirkeby/ Timeplan
- 706 - Løkker -Sand - Mo/ Timeplan
- 761 - Flisa-Kongsvinger Vestsiden)/ Timeplan
- 444 - Haugkrysset-Nordli skole-Lena/ Timeplan
- 835 - Ljørdalen - Østby - Trysil/ Timeplan
- 700 - Kongsvinger-Skarnes-Sand/ Timeplan
- 105 - Kongsvinger - Elverum - Hamar/ Timeplan
- 220 - Otta - Lalm - Otta/ Timeplan
- 645 - Brmunddal-Nybygda-Hamar/ Timeplan
- 422 - Skysst.-Gjøvik vgs/ Timeplan
- 670 - Sand - Hamar/ Timeplan