5403 Linje
Ålen - Graftås - Nesvold
AtB
AtB 5403 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
5403 buss (Hov Skole) har 12 stopp som går fra Nesvold og slutter på Ålen Sentrum.
5403 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:45. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag.
Velg hvilken som helst 5403 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Hov Skole (12 stopp)
Nesvold
Vongraven
Råen
Skårdal
Unsholte
Ålen Øvre
Kalvhåggån
Graftås Samfunnshus
Renbrua
Svarthåggån
Hov Skole
Ålen Sentrum
5403 FAQ
Når begynner 5403 buss å operere?
5403 buss starter å operere klokken 07:45 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når slutter 5403 buss å gå?
5403 buss slutter å operere klokken 07:45 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når ankommer 5403 buss?
Når kommer Ålen - Graftås - Nesvold Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Ålen - Graftås - Nesvold Buss som er nærmest din plassering.
Kjører AtB 5403 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
5403 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 5403 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 5403 buss stopp.
5403 buss Rutetabell
5403 buss rute drifter på mandag til onsdag. Ordinære rutetider: 07:45
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:45 | Engangstur |
ti. | 07:45 | Engangstur |
on. | 07:45 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 5403 (fra Nesvold), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 5403 (Hov Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
5403 linje buss billettpris
AtB 5403 (Hov Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
5403 (AtB)
Det første stoppet på 5403 buss ruten er Nesvold og siste stopp er Ålen Sentrum. 5403 (Hov Skole) opererer mandag, tirsdag, onsdag.
Tilleggsinformasjon: 5403 har 12 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 27 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 5403 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 5403 buss til å ta med på reisen.
Linje 5403 sanntid Buss tracker
Spor linje 5403 (Hov Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 5403 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 5403, i Norge
5403 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 7811 - Namsos - Vibstad - Øysletta/ Timeplan
- 5705 - Kyrksæterøra - Ytre Snillfjord/ Timeplan
- 79 - Sluppen/Strindheim - Være - Vikhammeråsen/ Timeplan
- 505 - Melhus - Skaun - Børsa/ Timeplan
- 115 - Nattbuss Othilienborg/Risvolla/ Timeplan
- 7304 - Mære - Guldbergaunet/ Timeplan
- 5104 - Ustan - Grøtte skole - Orkange/ Timeplan
- 541 - Røros - Brekken/ Timeplan
- 7210 - Mosvik > Straumen/ Timeplan
- 460 - Orkanger - Meldal - Berkåk/ Timeplan
- 7914 - OBUS > Bertnem > Flasnes/ Timeplan
- 7426 - Frosta skole - Nordbygda - Fro/ Timeplan
- 7204 - Steinkjer - Røra - Inderøy/ Timeplan
- 5301 - Selbu - Selbustrand - Dambekken/ Timeplan
- 53 - Lundåsen- Heimdal- Saupstad- Flatåsen- Hallset- Ila- Sentrum- Sandmoen/ Timeplan
- 761 - Kolvereid - Gutvik/ Timeplan
- 7901 - Solstad - OBUS - Hunn skole/ Timeplan
- 7908 - Høylandet - Grong/ Timeplan
- 7902 - Sandmo - OBUS - Øysletta/ Timeplan
- 7807 - Romstad - Klinga Bangdalsruta/ Timeplan