558 Linje
Svortland-Urangsvåg-Brandasund
Skyss
Skyss 558 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
558 buss (Svortland Via O/Katla) har 27 stopp som går fra Brandasund Snuplass og slutter på Svortland Terminal.
558 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 15:50. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 558 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Svortland Via O/Katla (27 stopp)
Brandasund Snuplass
Brandasund Fiskeforedling
Kvernanesvegen Kryss
Pelavik
Polden
Skålevik
Skinnhueneset Kryss
Klovafjellet
Katla Snuplass
Klovafjellet
Skinnhueneset Kryss
Skålevik
Polden
Austvik Kryss
Myraneset
Åno
Krunenes
Erevik Skule
Goddebrua
Djupedalstangen
Urangsvåg Nord
Urangsvåg Kai
Urangsvåg Ved Meieriet
Laurhamarbrekko
Storavatnet Burettslag
Hollundkjosen
Svortland Terminal
558 FAQ
Når begynner 558 buss å operere?
558 buss starter å operere klokken 15:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 558 buss å gå?
558 buss slutter å operere klokken 15:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 558 buss?
Når kommer Svortland-Urangsvåg-Brandasund buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Svortland-Urangsvåg-Brandasund buss som er nærmest din plassering.
Er det en 558 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 558 buss stopp.
558 buss Rutetabell
558 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 15:50
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 15:50 | Engangstur |
ti. | 15:50 | Engangstur |
on. | 15:50 | Engangstur |
to. | 15:50 | Engangstur |
fr. | 15:50 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Skyss buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 558 (fra Brandasund Snuplass), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 558 (Svortland Via O/Katla) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Skyss-informasjon nå.
558 linje buss billettpris
Skyss 558 (Svortland Via O/Katla) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Skyss, sjekk Moovit-appen eller Skyss sin offisielle nettside.
558 (Skyss)
Det første stoppet på 558 buss ruten er Brandasund Snuplass og siste stopp er Svortland Terminal. 558 (Svortland Via O/Katla) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 558 har 27 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 52 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Skyss foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 558 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 558 buss til å ta med på reisen.
Linje 558 sanntid buss tracker
Spor linje 558 (Svortland Via O/Katla) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 558 buss tracker eller en live Skyss buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Skyss eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Skyss og eventuelle buss, inkludert linje 558, i Norge
558 - Alternative Veibeskrivelser
Skyss linjer i Norge
- 6 - Birkelundstoppen-Lyngbø/ Timeplan
- 327 - Sævrøy - Mastrevik/ Timeplan
- 954 - Voss - Lemme/ Timeplan
- 530 - Våge-Bekkjarvik-Husavik-Hufthamar-Bergen/ Timeplan
- 741 - Arna - Midtun - Fusa/ Timeplan
- 490 - Marikoven - Kleppestø/ Timeplan
- 475 - Blomvåg - Straume - Sund/ Timeplan
- 474 - Herdlevær - Blomvåg - Ågotnes/ Timeplan
- 51 - Birkelandsskiftet - Kokstad - Fjøsanger - Sentrum/ Timeplan
- 981 - Jondal-Årvikstrand/ Timeplan
- 491 - Hetlevik - Kleppestø/ Timeplan
- 552 - Svortland-Langevåg/ Timeplan
- 84 - Landås/ Timeplan
- 20 - Storavatnet - Haukeland sjukehus/ Timeplan
- 980 - Jondal - Utne - Odda/ Timeplan
- 301 - Knarvik skysstasjon - Knarvik kai/ Timeplan
- 34 - Langarinden - Åsane terminal/ Timeplan
- 50E - Birkelandsskiftet - Sandsli - Busstasjonen/ Timeplan
- 330 - Mastrevik-Lindås-Knarvik/ Timeplan
- 74 - Haugsdal - Kalandseid/ Timeplan