קו 58
רמת גן←שוהם
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 58 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 58 (רמת גן←שוהם) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר ומסתיים בשד. עמק איילון/מודיעים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 58 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←שוהם (38 תחנות)
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שד' אהרון קציר/מנדס
הרב גורן/חיים בר לב
שדרות אהרון קציר/שמחה הולצברג
אוניברסיטת בר אילן
ספורטק/דרך לוי אשכול
ספורטק/לוי אשכול
לוי אשכול / וולך
דרך לוי אשכול/ירושלים
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל
קניון קרית אונו/שלמה המלך
שלמה המלך / ההדר
לשכת גיוס/דרך רב אלוף יעקב דורי
בית ברוש/דרך רב אלוף יעקב דורי
דרך חטיבת אלכסנדרוני/מבואות
צומת סביון/למזרח
כביש 461 / צומת נווה מונוסון
נווה מונוסון/כביש 461
העצמאות/צומת יהוד מערב
העצמאות/ הרצל
דרך העצמאות/סעדיה חתוכה
צומת יהוד
כביש 461 / א.ת יהוד
צומת טייסים
צומת בדק
צומת ברקת למזרח
מסעף גבעת כ''ח
מסעף ברקת
צומת מחצבות
444/שדרות עמק איילון
שד. עמק איילון/כיכר אגמית
שד. עמק איילון - כיכר יסעור
שד. עמק איילון/כיכר שחף
שדרות עמק איילון/תפן
שדרות עמק איילון/חרמון
שד. עמק איילון/תרשיש
שד. עמק איילון - כיכר אנפה
שד. עמק איילון/מודיעים
שאלות ותשובות לגבי קו 58
מתי מתחיל לפעול קו 58?
קו 58 מתחיל לפעול ב-13:45 בשישי
באיזו שעה קו 58 מפסיק לעבוד?
קו 58 מפסיק לפעול ב-13:45 בשישי
מתי מגיע קו 58?
כדי לראות מתי קו רמת גן←שוהם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←שוהם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 58 (רמת גן←שוהם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←שוהם (רמת גן←שוהם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 58 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 58 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 58 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 58 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 58
קו 58 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 14:10 - 19:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 14:10 - 19:45 | 65 - 150 |
ב׳ | 14:10 - 19:45 | 65 - 150 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 14:10 - 19:45 | 65 - 150 |
ה׳ | 14:10 - 19:45 | 65 - 150 |
ו׳ | 13:45 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל58 (מ בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 58 (רמת גן←שוהם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 58
תעריף הנסיעה ב58 (רמת גן←שוהם) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
58 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 58 היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר והתחנה האחרונה היא שד. עמק איילון/מודיעים.
קו 58 (רמת גן←שוהם) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 58. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 58.
מעקב אחר קו האוטובוס 58 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 58 (רמת גן←שוהם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 58 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 58 ב-ישראל
58 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 233 - 'מצר א-מצר<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 80 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 632 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 1 - הדסים-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 32 - בית ספר על''ה/שפירא-לוד<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 208 - מסוף שוהם-שוהם<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-10
- 162 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 451 - ביאליק/הרב עובדיה סומך-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 85 - מסוף שרונה-כפר יונה<->מחנה בית ליד-כפר יונה-10/ לוח זמנים
- 35 - בהזמנה מראש - מזכירות-נחושה<->נחם א-נחם-10נחם ↔ נחושה/ לוח זמנים
- 337 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 455 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 32 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים