61 Linje
Bragernes Torg
Brakar
Brakar 61 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
61 buss (Bragernes Torg) har 18 stopp som går fra Bera Snuplass og slutter på Bragernes Torg.
61 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 23:40. Driftsdager denne uken: hver dag.
Velg hvilken som helst 61 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Bragernes Torg (18 stopp)
Bera Snuplass
Bera Midtre
Bera Nedre
Myrehagen
Solås
Steinbakken
Gruba
Bråtan
Jonas Lies Vei 54
Jonas Lies Vei 4
Ørentajet
Sokkaveien
Granbakken
Rebbansbakken
Wildhagens Vei
Konggata
Drammen Sykehus
Bragernes Torg
61 FAQ
Når begynner 61 buss å operere?
61 buss starter å operere klokken 23:40 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Når slutter 61 buss å gå?
61 buss slutter å operere klokken 23:40 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Når ankommer 61 buss?
Når kommer Bragernes Torg Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Bragernes Torg Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Brakar 61 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag?
61 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 61 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 61 buss stopp.
61 buss Rutetabell
61 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 23:40
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 23:40 | Engangstur |
ti. | 23:40 | Engangstur |
on. | 23:40 | Engangstur |
to. | 23:40 | Engangstur |
fr. | 23:40 | Engangstur |
lø. | 23:40 | Engangstur |
sø. | 23:40 | Engangstur |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 61 (fra Bera Snuplass), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 61 (Bragernes Torg) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
61 linje buss billettpris
Brakar 61 (Bragernes Torg) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
61 (Brakar)
Det første stoppet på 61 buss ruten er Bera Snuplass og siste stopp er Bragernes Torg. 61 (Bragernes Torg) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 61 har 18 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 11 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 61 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 61 buss til å ta med på reisen.
Linje 61 sanntid Buss tracker
Spor linje 61 (Bragernes Torg) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 61 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 61, i Norge
61 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 135 - Hokksund - Vestfossen/ Timeplan
- 410 - Kongsberg - Sagvoldbrua/ Timeplan
- 113 - Hatle - Modum Bad - Åmot/ Timeplan
- 428 - Veggli - Rostad/ Timeplan
- 243 - Hønefoss-Veienmoen/Begnamoen/ Timeplan
- 214 - Hønefoss-Eikli/Dalsbråten/ Timeplan
- 138 - Hokksund - Skotselv/ Timeplan
- 212 - Hønefoss-Åsa-Sundvollen/ Timeplan
- 228 - Haldenjordet-Hvervenmoen/ Timeplan
- 65 - Sylling-Øverskogen-Hornstua/ Timeplan
- 224 - Hønefoss-Haug via Lisletta/ Timeplan
- 110 - Vikersund - Noresund/ Timeplan
- 255 - Hønefoss-Ask/ Timeplan
- 3N - Nattbuss Fjell
- 55 - Drammen - Hovjordet/ Timeplan
- 15 - Drammen busstasjon - Austad skog/ Timeplan
- 360 - Gol - Tuv/ Timeplan
- 251 - Sandaker-Ask-Tyristrand/ Timeplan
- 310 - Nesbyen - Tunhovd/ Timeplan
- 331 - Hagafoss-Myrland-Geiteryggen/ Timeplan