634 Linje
Brumunddal-Arneberg-Brumunddal
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 634 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
634 buss (Næroset - Ellevsæterhøgda) er en sirkulær linje med 49 stoppesteder fra Brumunddal Stasjon.
Velg hvilken som helst 634 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Næroset - Ellevsæterhøgda (49 stopp)
Brumunddal Stasjon
Brumunddal Sentrum
Brumunddal Sjurstuvegen
Lillevegen
Sveum
Lillebørke
Veldrevegen
Ånnerudvegen
Mælum Byflatvegen
Bjørge Nordre
Bekkeli
Byflaten
Veldre Kirke
Søsterboligen
Ottersrud
Bjørke
Storlien
Storlitajet
Rustad
Kolostua
Sandbu
Nedre Bårdset
Kvernstubrua
Brufoss
Haga Bruk
Næroset
Buvika
Danielsberg
Kjellvold
Bokrustad
Ellevsæter
Brennlien
Åsen Rustadberget
Skauroa
Melkehuset
Klevbakken
Rønningen
Olsrud
Byflaten
Bekkeli
Bjørge Nordre
Mælum Byflatvegen
Ånnerudvegen
Veldrevegen
Lillebørke
Sveum
Lillevegen
Brumunddal Sentrum
Brumunddal Stasjon
634 FAQ
Når begynner 634 buss å operere?
634 buss starter å operere klokken 07:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 634 buss å gå?
634 buss slutter å operere klokken 15:40 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 634 buss?
Når kommer Brumunddal-Arneberg-Brumunddal buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Brumunddal-Arneberg-Brumunddal buss som er nærmest din plassering.
Er det en 634 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 634 buss stopp.
634 buss Rutetabell
634 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:00 - 15:40
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:00 - 15:40 | 520 |
ti. | 07:00 - 15:40 | 520 |
on. | 07:00 - 15:40 | 520 |
to. | 07:00 - 15:40 | 520 |
fr. | 07:00 - 15:40 | 520 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 634 (fra Brumunddal Stasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 634 (Næroset - Ellevsæterhøgda) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
634 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 634 (Næroset - Ellevsæterhøgda) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
634 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 634 buss ruten er Brumunddal Stasjon og siste stopp er Brumunddal Stasjon. 634 (Næroset - Ellevsæterhøgda) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 634 har 49 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 91 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 634 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 634 buss til å ta med på reisen.
Linje 634 sanntid buss tracker
Spor linje 634 (Næroset - Ellevsæterhøgda) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 634 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 634, i Norge
634 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 224 - Otta - Sjoa - Otta/ Timeplan
- B5 - Skysstasjonen - Røyslimoen/ Timeplan
- 213 - Lom - Byre/ Timeplan
- 436 - Eina-Børsvoll-Raufoss/ Timeplan
- 647 - Tåsåsen - Putten - Kylstad - e/ Timeplan
- 215 - Vågåmo - Randsverk/ Timeplan
- 221 - Dahlelia - Otta/ Timeplan
- 205 - Mysusæter-Otta skole/ Timeplan
- 804 - Løten - Elverum - Hernes/ Timeplan
- 141 - Lillehammer - Øyer - Tretten/ Timeplan
- 504 - Gausdal Arena - Svatsum øvre/ Timeplan
- 302 - Fagernes - Beitostølen/ Timeplan
- 627 - Duengerhøgda - Nes ungdomsskoe/ Timeplan
- 787 - Åsnes usk - Nergrenda/ Timeplan
- 801 - Rena - Elverum - Tangen/ Timeplan
- 484 - Fall-Hov-Vestsida-Odnes-Dokka/ Timeplan
- 544 - Øyer ungdomsskole Lundstad - Ø/ Timeplan
- B27 - Hamar - Voll/ Timeplan
- 697 - Hamar - Løten/ Timeplan
- 180 - Koppang - Rendalen - Tynset/ Timeplan