653 Linje
Lunden skole - Heggvinvegen
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 653 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
653 buss (Heggvinvegen) er en sirkulær linje med 42 stoppesteder fra Vikingskipet.
653 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:05. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Velg hvilken som helst 653 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Heggvinvegen (42 stopp)
Vikingskipet
Midtstranda
Åker
Vang Kirke
Torshov
Kays Gartneri
Nilsrud Rv. 25
Vang Sentral
Grubhol
Dælibakken
Opsahl
Lunden Skole
Kartomten
Nyberg
Bjørtomtsvegen
Libergstajet
Rabstad
Urstad
Sandaker
Kylgårdskrysset
Alderslyst
Åsvestadgårdene
Østhagen
Grytting
Hårstad
Rabstad
Libergstajet
Liberg
Kallerud
Lageråen
Løvås
Ålstad
Grubhol
Vang Sentral
Nilsrud Rv. 25
Kays Gartneri
Torshov
Ridabu Skole
Vang Kirke
Åker
Midtstranda
Vikingskipet
653 FAQ
Når begynner 653 buss å operere?
653 buss starter å operere klokken 14:05 på mandag, tirsdag, torsdag.
Når slutter 653 buss å gå?
653 buss slutter å operere klokken 14:05 på mandag, tirsdag, torsdag.
Når ankommer 653 buss?
Når kommer Lunden skole - Heggvinvegen Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Lunden skole - Heggvinvegen Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Innlandstrafikk 653 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
653 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 653 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 653 buss stopp.
653 buss Rutetabell
653 buss rute drifter på mandag til torsdag. Ordinære rutetider: 14:05
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:05 | Engangstur |
ti. | 14:05 | Engangstur |
on. | 14:35 | Engangstur |
to. | 14:05 | Engangstur |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 653 (fra Vikingskipet), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 653 (Heggvinvegen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
653 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 653 (Heggvinvegen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
653 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 653 buss ruten er Vikingskipet og siste stopp er Vikingskipet. 653 (Heggvinvegen) opererer mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Tilleggsinformasjon: 653 har 42 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 64 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 653 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 653 buss til å ta med på reisen.
Linje 653 sanntid Buss tracker
Spor linje 653 (Heggvinvegen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 653 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 653, i Norge
653 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- B42 - Skysstasjonen - Kopperud/ Timeplan
- 240 - Skåbu - Vinstra/ Timeplan
- 307 - Fagernes skysstasjon - Bagn/ Timeplan
- 889 - Tynset - Telneset - Tynset/ Timeplan
- 406 - Gjø.-Reinsv.-Eina-Reinsv.-Gjø./ Timeplan
- B46 - Lena-Raufoss-Gjøvik-Kapp-Lena/ Timeplan
- 765 - Finnskogen montes. - Øyermoen/ Timeplan
- 824 - Elverum - Hernes - Kirkeby/ Timeplan
- B2 - Storhove HINN - Søre Ål/ Timeplan
- 788 - Åsnes usk-Åslia-Jammerdal/ Timeplan
- 860 - Koppang - Rendalen - Tynset/ Timeplan
- B45 - Tongjordet - Tranberghallen/ Timeplan
- 882 - Tynset - Kvikne/ Timeplan
- 745 - Kongsvinger-Skotterud-Vestmara/ Timeplan
- 182 - Tynset - Røros/ Timeplan
- 330 - Tonsåsen-Fjeldsbygda-Sent.sk./ Timeplan
- 251 - Brekkom - Ringebu/ Timeplan
- 218 - Vågåmo - Nordherad - Vågåmo/ Timeplan
- 660 - Hamar - Østås - Gåsbu - Hamar/ Timeplan
- 121 - Eidsvoll - Sand/ Timeplan