671 Linje
Fitjar Via O/ Kværner Stord
Skyss
Skyss 671 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
671 buss (Fitjar Via O/ Kværner Stord) har 47 stopp som går fra Leirvik Terminal og slutter på Sandvikvåg.
Velg hvilken som helst 671 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Fitjar Via O/ Kværner Stord (47 stopp)
Leirvik Terminal
Stord Rådhus
Stord Vgs. Vabakkjen
Stord Vgs.
Bjelland
Gullbergvegen
Kværner Stord Hovedport
Kværner Stord Kantina
Nedre Hageby
Lauvdalen
Eldøy
Heiane Nord
Heiane
Meatjørna
Valvatnefeltet
Hillesgjerdet
Valvatne Aust
Valvatne Vest
Tjødnalio Skule
Almås
Sagvåg
Buneset
Gamle Sagvåg Skule
Nysæterfeltet
Sagvåg Skule
Dyvik Sør
Dyvik
Peterteig
Rydland
Årbø
Øvre Tveita
Nedre Tveita
Vik Sør
Vik Nord
Hungersdalen
Rimbareid
Fitjar Terminal
Fitjar Terminal
Fitjar Vgs.
Fitjarstølane
Fitjar Idrettspark
Breivikjo
Årskog
Landa
Spanstigen
Osterneset Skule
Sandvikvåg
671 FAQ
Når begynner 671 buss å operere?
671 buss starter å operere klokken 15:05 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 671 buss å gå?
671 buss slutter å operere klokken 22:05 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 671 buss?
Når kommer Fitjar Via O/ Kværner Stord buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Fitjar Via O/ Kværner Stord buss som er nærmest din plassering.
Er det en 671 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 671 buss stopp.
671 buss Rutetabell
671 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 15:05 - 22:05
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 15:05 - 22:05 | 420 |
ti. | 15:05 - 22:05 | 420 |
on. | 15:05 - 22:05 | 420 |
to. | 15:05 - 22:05 | 420 |
fr. | 15:05 - 22:05 | 420 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | 15:05 - 22:05 | - |
Skyss buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 671 (fra Leirvik Terminal), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 671 (Fitjar Via O/ Kværner Stord) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Skyss-informasjon nå.
671 linje buss billettpris
Skyss 671 (Fitjar Via O/ Kværner Stord) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Skyss, sjekk Moovit-appen eller Skyss sin offisielle nettside.
671 (Skyss)
Det første stoppet på 671 buss ruten er Leirvik Terminal og siste stopp er Sandvikvåg. 671 (Fitjar Via O/ Kværner Stord) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 671 har 47 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 53 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Skyss foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 671 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 671 buss til å ta med på reisen.
Linje 671 sanntid buss tracker
Spor linje 671 (Fitjar Via O/ Kværner Stord) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 671 buss tracker eller en live Skyss buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Skyss eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Skyss og eventuelle buss, inkludert linje 671, i Norge
671 - Alternative Veibeskrivelser
- 671 - Leirvik Via O/ Fitjar - Helland / Timeplan
- 671 - Leirvik Via O/ Fitjar / Timeplan
- 671 - Mehammer Via Skulerute / Timeplan
- 671 - Sandvikvåg Via O/ Fitjar / Timeplan
- 671 - Leirvik Via O/ Kværner Stord / Timeplan
- 671 - Leirvik Via O/ Jektevik / Timeplan
- 671 - Sandvikvåg Via O/Jektevik / Timeplan
- 671 - Leirvik / Timeplan
Skyss linjer i Norge
- 602 - Strøno - Osøyro/ Timeplan
- 11 - Nordnes - Starefossen/ Timeplan
- 340 - Ostereidet - Eidsnes - Leknes - Knarvik/ Timeplan
- 745 - StussvikHovda - Nortveitgrend - Kilen/ Timeplan
- 43 - Tyssøy/Bjorøy - Loddefjord terminal/ Timeplan
- 450 - Skogsskiftet - Bergen/ Timeplan
- 40E - Olsvikskjenet - Bergen busstasjon/ Timeplan
- 327 - Sævrøy - Mastrevik/ Timeplan
- 44 - Gravdal - Nipedalen/ Timeplan
- 93 - Arna stasjon - Tungeland - Lone/ Timeplan
- 37 - Breistein - Åsane terminal/ Timeplan
- 465 - Ågotnes - Ulveset - Straume/ Timeplan
- 743 - Venjaneset-Strandvik/ Timeplan
- 980 - Jondal - Utne - Odda/ Timeplan
- 304 - Kvalvågnes-Ones-Konglevoll-Søreidet-Vatne/ Timeplan
- 452 - Kallestad/Haganes - Tellnes skule/ Timeplan
- 3 - Støbotn - Vadmyra/ Timeplan
- 922 - Eksingedalen - Dale/ Timeplan
- 462 - Morland/Fjæreide - Ågotnes/ Timeplan
- 531 - Drøna-Kolbeinsvik-Eido-Storebø/ Timeplan