46
46 - Fyllingsdalen Terminal Tidsplan
lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 | Avreise #8 | Avreise #9 | Avreise #10 | Avreise #11 | Avreise #12 | Avreise #13 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Løvstakkskiftet | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:31 | 19:31 | 20:31 |
Skytebanen | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 17:32 | 18:32 | 19:32 | 20:32 |
Svartatjønn | 08:34 | 09:34 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | 18:34 | 19:34 | 20:33 |
Fosseskiftet | 08:35 | 09:35 | 10:34 | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 | 15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 19:35 | 20:34 |
Krohnegården | 08:36 | 09:36 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 | 19:36 | 20:34 |
Helgeplasset | 08:36 | 09:36 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 | 19:36 | 20:35 |
Benshaugen Øvre | 08:37 | 09:37 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:37 | 16:37 | 17:37 | 18:37 | 19:37 | 20:36 |
Hjalmar Brantings Vei | 08:39 | 09:39 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:39 | 16:39 | 17:39 | 18:39 | 19:39 | 20:37 |
Fyllingsdalen Terminal | 08:41 | 09:41 | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 18:41 | 19:41 | 20:38 |
Skyss Bus timeplan - 46 (Fyllingsdalen Terminal)
Skyss Bus timeplan for 46 ruten, Fyllingsdalen Terminal, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Løvstakkskiftet stasjon til Fyllingsdalen Terminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.