680 Linje
Basterud-Stange krk-Arstad-Hob
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 680 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
680 buss (Hoberg - Arstad - Steinerskolen) har 20 stopp som går fra Vika og slutter på Steinerskolen.
680 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:53. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 680 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Hoberg - Arstad - Steinerskolen (20 stopp)
Vika
Kjonerud
Jørgen Jensens Veg
Åkershagan
Nedre Kåterud
Haugli
Solgård
Nybrua
Bakkerudfeltet
Todderud
Basterudkrysset
Holakrysset
Ottestad Kirke
Ottestad Prestegård
Ottestad Sentral
Hoberg Skole
Ottestad Ungdomsskole
Skolevegen 28
Tokstadtunet
Steinerskolen
680 FAQ
Når begynner 680 buss å operere?
680 buss starter å operere klokken 07:53 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 680 buss å gå?
680 buss slutter å operere klokken 07:53 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 680 buss?
Når kommer Basterud-Stange krk-Arstad-Hob buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Basterud-Stange krk-Arstad-Hob buss som er nærmest din plassering.
Er det en 680 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 680 buss stopp.
680 buss Rutetabell
680 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:53
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:53 | Engangstur |
ti. | 07:53 | Engangstur |
on. | 07:53 | Engangstur |
to. | 07:53 | Engangstur |
fr. | 07:53 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 680 (fra Vika), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 680 (Hoberg - Arstad - Steinerskolen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
680 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 680 (Hoberg - Arstad - Steinerskolen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
680 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 680 buss ruten er Vika og siste stopp er Steinerskolen. 680 (Hoberg - Arstad - Steinerskolen) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 680 har 20 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 31 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 680 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 680 buss til å ta med på reisen.
Linje 680 sanntid buss tracker
Spor linje 680 (Hoberg - Arstad - Steinerskolen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 680 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 680, i Norge
680 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 219 - Vågåmo-Sjårdalen-Otta/ Timeplan
- 616 - Brumunddal - Hamar - Stange/ Timeplan
- 745 - Kongsvinger-Skotterud-Vestmara/ Timeplan
- 851 - Rena - Åsbygda - Rena/ Timeplan
- 453 - Brandbu-Grymyr-Jevnaker/ Timeplan
- B41 - Vind - Bjørnsveen/ Timeplan
- 456 - Gran-Grymyr/ Timeplan
- 103 - Lillehammer-Gjøvik-Hønefoss/ Timeplan
- 669 - Brynisvea-Arneberg-Steinerskol/ Timeplan
- 638 - Nyhus - Verven - Brumunddal/ Timeplan
- 877 - Alvdal - Bellingmo - Alvdal/ Timeplan
- 481 - Horn-Hov/ Timeplan
- 670 - Sand - Hamar/ Timeplan
- 687 - Vallset-Tangen-Stange-Steiners/ Timeplan
- 331 - Bagn-Etna/ Timeplan
- 203 - Lom - Leirvassbu/ Timeplan
- 493 - Dokka-Vest Torpa-Dokka/ Timeplan
- 771 - Grue skole - Namnå - Grue skoe/ Timeplan
- 229 - Bjølstadmo - Leirflata/ Timeplan
- 251 - Brekkom - Ringebu/ Timeplan