420 Linje
Hunndalen-Tobru-Gjøvik
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 420 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
420 buss (Skysstasjonen) har 21 stopp som går fra Tobru Snuplass Odnesvegen og slutter på Gjøvik Skysstasjon.
420 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:00. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Velg hvilken som helst 420 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Skysstasjonen (21 stopp)
Tobru Snuplass Odnesvegen
Tobru Odnesvegen
Varde Idrettsplass
Foss
Bybrua
Elvsvevegen
Engelstad Bybrua
Nyset
Skarpsno
Myrvegen
Fathøgda
Malerstuen
Hunndalen
Lillekollen
Vardal Idrettsplass
Brusvehagen
Mustad Fabrikker
Hans Mustads Gate
Fengselssletta
Fahlstrøms Plass
Gjøvik Skysstasjon
420 FAQ
Når begynner 420 buss å operere?
420 buss starter å operere klokken 07:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når slutter 420 buss å gå?
420 buss slutter å operere klokken 07:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når ankommer 420 buss?
Når kommer Hunndalen-Tobru-Gjøvik Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Hunndalen-Tobru-Gjøvik Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Innlandstrafikk 420 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
420 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 420 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 420 buss stopp.
420 buss Rutetabell
420 buss rute drifter på mandag til torsdag. Ordinære rutetider: 07:00
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:00 | Engangstur |
ti. | 07:00 | Engangstur |
on. | 07:00 | Engangstur |
to. | 07:00 | Engangstur |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 420 (fra Tobru Snuplass Odnesvegen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 420 (Skysstasjonen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
420 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 420 (Skysstasjonen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
420 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 420 buss ruten er Tobru Snuplass Odnesvegen og siste stopp er Gjøvik Skysstasjon. 420 (Skysstasjonen) opererer mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Tilleggsinformasjon: 420 har 21 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 32 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 420 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 420 buss til å ta med på reisen.
Linje 420 sanntid Buss tracker
Spor linje 420 (Skysstasjonen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 420 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 420, i Norge
420 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- B4 - Høgskolen i Innlandet Storhove/ Timeplan
- 332 - Storrustemoen-Hedalen/ Timeplan
- 771 - Grue skole - Namnå - Grue skoe/ Timeplan
- 700 - Kongsvinger-Skarnes-Sand/ Timeplan
- 455 - Gran-Moen-Brandbu/ Timeplan
- 444 - Haugkrysset-Nordli skole-Lena/ Timeplan
- 331 - Bagn-Etna/ Timeplan
- 483 - Hov-Fluberg bru/ Timeplan
- 664 - Steinerskolen - Vangsåsen/ Timeplan
- 636 - Brumunddal-Brumund-Brumunddal/ Timeplan
- 545 - Aurvoll skole - Segalstad Bru/ Timeplan
- 793 - Flisa buss.st-Braskereidfoss/ Timeplan
- 216 - Vågåmo - Skårvangen - Vågåmo/ Timeplan
- 613 - Brumunddal - Gaupen/ Timeplan
- 654 - Skolerute Vang 2B/ Timeplan
- 788 - Åsnes usk-Åslia-Jammerdal/ Timeplan
- 310 - Fagernes-Stavedal-Reinli-Bagn/ Timeplan
- 624 - Stavsjø-Solhaug-Kise-Hol/ Timeplan
- 459 - S.buss.Roa-Gran-V.Gran-Brandbu
- 138 - Fagernes - Tyin - Lærdal/ Timeplan