691 Linje
Skolerute Ålesund
FRAM
FRAM 691 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
691 buss (Skolerute) har 5 stopp som går fra Skåtadalen og slutter på Blindheim Skole.
691 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 08:00. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 691 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Skolerute (5 stopp)
Skåtadalen
Skåthaugen Snuplass
Skåthaugen Barnehage
Skåtadalen
Blindheim Skole
691 FAQ
Når begynner 691 buss å operere?
691 buss starter å operere klokken 08:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 691 buss å gå?
691 buss slutter å operere klokken 08:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 691 buss?
Når kommer Skolerute Ålesund buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Skolerute Ålesund buss som er nærmest din plassering.
Er det en 691 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 691 buss stopp.
691 buss Rutetabell
691 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 08:00
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:00 | Engangstur |
ti. | 08:00 | Engangstur |
on. | 08:00 | Engangstur |
to. | 08:00 | Engangstur |
fr. | 08:00 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
FRAM buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 691 (fra Skåtadalen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 691 (Skolerute) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all FRAM-informasjon nå.
691 linje buss billettpris
FRAM 691 (Skolerute) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til FRAM, sjekk Moovit-appen eller FRAM sin offisielle nettside.
691 (FRAM)
Det første stoppet på 691 buss ruten er Skåtadalen og siste stopp er Blindheim Skole. 691 (Skolerute) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 691 har 5 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 7 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg FRAM foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 691 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 691 buss til å ta med på reisen.
Linje 691 sanntid buss tracker
Spor linje 691 (Skolerute) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 691 buss tracker eller en live FRAM buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for FRAM eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for FRAM og eventuelle buss, inkludert linje 691, i Norge
691 - Alternative Veibeskrivelser
- 691 - Skolerute Borgund / Timeplan
- 691 - Skolerute Hatlane / Timeplan
- 691 - Skolerute Furmyr / Timeplan
- 691 - Skolerute Valle-Glomset / Timeplan
- 691 - Skolerute Humla / Timeplan
- 691 - Fagerlia-Campus / Timeplan
- 691 - Skolerute Moa-Olsvik / Timeplan
- 691 - Skolerute Flisnes / Timeplan
- 691 - Sentrum Via Furmyr-Innf.Vegen / Timeplan
- 691 - Moa Ikkje Via Sykehuset / Timeplan
- 691 - Skolerute Utvik Via Moa / Timeplan
- 691 - Skolerute Olsvik / Timeplan
- 691 - Skolerute Kolvikbakken / Timeplan
- 691 - Skolerute Bingsa / Timeplan
- 691 - Skolerute Spjelkavik / Timeplan
- 691 - Skateflukaia / Timeplan
- 691 - Skolerute Sentrum / Timeplan
- 691 - Skolerute Åse Via Moa / Timeplan
- 691 - Skolerute Valle / Timeplan
- 691 - Skolerute Infv. Fagerlia-Campus / Timeplan
FRAM linjer i Norge
- 445 - Skoleruter Sula/ Timeplan
- 260 - Sykkylven-Straumgjerde-Ikornne/ Timeplan
- 937 - Skoleruter Tingvoll/ Timeplan
- 801 - Løkkemyra-Kristiansund lufthavn/ Timeplan
- 13 - Olsvik - Moa - Furmyr/ Timeplan
- 2 - Ålesund - Lerstad - Magerholm/ Timeplan
- 304 - Hareid-Snipsøyrdal/ Timeplan
- 31 - Ålesund - Ellingsøya/ Timeplan
- 21 - Nattbuss Ålesund/ Timeplan
- 238 - Skodje-Engsetdalen/ Timeplan
- 401 - Skoleruter Volda/ Timeplan
- 230 - Brattvåg-Ålesund/ Timeplan
- 202 - Skoleruter Ørskog/ Timeplan
- 17 - Moa-Utvik-Skodje/ Timeplan
- 360 - Viddal-Høydal-Fyrde-Volda/ Timeplan
- 211 - Geiranger-Eidsdal/ Timeplan
- 701 - Djupdalen-Molde-Årølia/ Timeplan
- 250 - Ålesund-Sykkylven-Stranda-Hell/ Timeplan
- 507 - Folland-Staurneset/ Timeplan
- 931 - Skoleruter Surnadal/ Timeplan