73 Linje
Lerkendal -Bostad- Klæbu
AtB
AtB 73 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
73 buss (Klæbu) har 31 stopp som går fra Valøyvegen og slutter på Klæbu Sentrum.
Velg hvilken som helst 73 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Klæbu (31 stopp)
Valøyvegen
Siemens
Nidarvoll Skole
Dalsaunevegen
Astronomvegen
Utleirmark
Einbakken
Øvre Tvereggen
Stubbanvegen
Tverregga
Bjørkmyr
Leira Skole
Kvamshaugen
Lialøkken
Gisvold
Lia
Eklesbakken
Eklestrø
Tiller Bru
Kambru
Bratsberg Ridesenter
Amunddal
Storugla
Sve
Nyhus
Bostad
Solem Bru
Holten
Lysklett
Aune
Klæbu Sentrum
73 FAQ
Når begynner 73 buss å operere?
73 buss starter å operere klokken 06:18 på onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 73 buss å gå?
73 buss slutter å operere klokken 16:29 på mandag, tirsdag.
Når ankommer 73 buss?
Når kommer Lerkendal -Bostad- Klæbu buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Lerkendal -Bostad- Klæbu buss som er nærmest din plassering.
Er det en 73 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 73 buss stopp.
73 buss Rutetabell
73 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 06:18 - 22:09
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:44 - 16:29 | 100 |
ti. | 07:44 - 16:29 | 100 |
on. | 06:18 - 22:09 | 20 - 68 |
to. | 06:18 - 22:09 | 20 - 68 |
fr. | 06:18 - 22:09 | 20 - 68 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 73 (fra Valøyvegen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 73 (Klæbu) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
73 linje buss billettpris
AtB 73 (Klæbu) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
73 (AtB)
Det første stoppet på 73 buss ruten er Valøyvegen og siste stopp er Klæbu Sentrum. 73 (Klæbu) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 73 har 31 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 44 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 73 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 73 buss til å ta med på reisen.
Linje 73 sanntid buss tracker
Spor linje 73 (Klæbu) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 73 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 73, i Norge
73 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 74 - Lerkendal-Bratsberg-Flatjord/ Timeplan
- 40 - Flatåsen- Tonstad/ Timeplan
- 2025 - Sentrum-Granåsen - sentrum/ Timeplan
- 63 - Pirbadet-Singsaker-Rosenborg/ Timeplan
- 5302 - Alset - Flønes - Selbu/ Timeplan
- 205 - Storsand/Smiskaret- Hommelvik/ Timeplan
- 7705 - Halsen ungdomsskole - Skatval/ Timeplan
- 109 - Nattbuss Bjørndalen/Kattem/Lun/ Timeplan
- 215 - Lauglo/Fjøsvollan- Leinum- Nyp/ Timeplan
- 7205 - Oksål > Vist > Akset/ Timeplan
- 5609 - Skolrute Rindal/ Timeplan
- 5110 - Råbygda/Skaun - Orkdal VGS/ Timeplan
- 7606 - Rørvik - Lauvøya/ Timeplan
- 41 - Ranheim- Reppe/ Timeplan
- 7904 - Øyheim - Grong/ Timeplan
- 5707 - Vågan/Kongensvoll/Moltun - Kro/ Timeplan
- 16 - Flatåsen- Heimdal- Torgård/ Timeplan
- 7412 - Markabygda - Skogn - Levanger/ Timeplan
- 297 - Sunnland- Brøset Interimskole/ Timeplan
- 13 - Østmarka- Strindheim- Lerkendal- Havstad/ Timeplan