7401 Linje
Levanger Stasjon Via Nesset
AtB
AtB 7401 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
7401 buss (Levanger Stasjon Via Nesset) har 22 stopp som går fra Nord Universitet Levanger og slutter på Levanger Stasjon.
Velg hvilken som helst 7401 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Levanger Stasjon Via Nesset (22 stopp)
Nord Universitet Levanger
Levanger Ungdomsskole Røstad
Stabelvollen
Levanger Stasjon
Levanger Kirke
Byborg
Staupslia Hagesenter
Staupslia Verksted
Sjøbadet
Joplassvegen
Kalkovnan
Friggs Veg
Brages Veg
Kjønstadmarka Øvre
Nesheim Skole
Nesset Samfunnshus
Gjemblekorsen
Breidablikk
Byborg
Stadionparken
Domus
Levanger Stasjon
7401 FAQ
Når begynner 7401 buss å operere?
7401 buss starter å operere klokken 07:31 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når slutter 7401 buss å gå?
7401 buss slutter å operere klokken 08:03 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når ankommer 7401 buss?
Når kommer Levanger Stasjon Via Nesset Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Levanger Stasjon Via Nesset Buss som er nærmest din plassering.
Kjører AtB 7401 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
7401 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 7401 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 7401 buss stopp.
7401 buss Rutetabell
7401 buss rute drifter på mandag til onsdag. Ordinære rutetider: 07:31 - 08:03
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:31 - 08:03 | 32 |
ti. | 07:31 - 08:03 | 32 |
on. | 07:31 - 08:03 | 32 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 7401 (fra Nord Universitet Levanger), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 7401 (Levanger Stasjon Via Nesset) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
7401 linje buss billettpris
AtB 7401 (Levanger Stasjon Via Nesset) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
7401 (AtB)
Det første stoppet på 7401 buss ruten er Nord Universitet Levanger og siste stopp er Levanger Stasjon. 7401 (Levanger Stasjon Via Nesset) opererer mandag, tirsdag, onsdag.
Tilleggsinformasjon: 7401 har 22 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 24 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 7401 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 7401 buss til å ta med på reisen.
Linje 7401 sanntid Buss tracker
Spor linje 7401 (Levanger Stasjon Via Nesset) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 7401 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 7401, i Norge
7401 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 7430 - Erstad - Hokstad/ Timeplan
- 785 - Aglen - Skorstad - Namsos/ Timeplan
- 7711 - Hegra - Skjelstadmark - Hovskogen - Stjørdal/ Timeplan
- 25 - Vikåsen- Strindheim- Singsaker/ Timeplan
- 42 - Buenget- Hallset- Munkvoll/ Timeplan
- 5608 - Berkåk - Innset - Seierdalen/ Timeplan
- 7701 - Lånke skole - Eidum/Geving/Hell/ Timeplan
- 114 - Nattbuss Sentrum - Spongdal/ Timeplan
- 5705 - Kyrksæterøra - Ytre Snillfjord/ Timeplan
- 7709 - Stjørdal - Eidum - Hegra - Ingstadnesset/ Timeplan
- 5903 - Åfjord- Tårnes/Lauvøy/ Timeplan
- 106 - Nattbuss Lade/Værestrøa/ Timeplan
- 298 - Sunnland- Brøset Interimskole/ Timeplan
- 7914 - OBUS > Bertnem > Flasnes/ Timeplan
- 7520 - Innsmoen - Vuku - Verdal/ Timeplan
- 5205 - Laksåvika - Strand skole/ Timeplan
- 7426 - Frosta skole - Nordbygda - Fro/ Timeplan
- 7906 - Snåsa - Hammer/ Timeplan
- 5554 - Vallersund - Vasøy - Oksvoll - Bjugn/ Timeplan
- 7802 - Derås - Hundset - Namdalseid s/ Timeplan