קו 76
חדרה←שדות ים
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 76 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 76 (חדרה←שדות ים) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל במתחם מיקס/צה''ל ומסתיים בקיבוץ שדות ים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 76 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חדרה←שדות ים (43 תחנות)
מתחם מיקס/צה''ל
צה''ל/האקליפטוס
הנשיא וייצמן/ירושלים
הנשיא וייצמן/לבוצקין
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
ת. מרכזית חדרה/רציפים
צומת חדרה
דוד שמעוני/קלז
דוד שמעוני/גשר אריאל שרון
דרך יצחק שמיר/גיורא צחור
דרך יצחק שמיר/פרופ. משה אדד
דרך השלום/דרך יצחק שמיר
השלום/אהרון אהרונסון
ישיבת בני עקיבא/השלום
בית חולים הלל יפה
השלום/בר אילן
צומת חרושת
צומת חפציבה/כביש 4 לצפון
צומת נחל חדרה
רוטשילד/חוף הזהב
רוטשילד/נאות גולף
נאות גולף/יהלום
רוטשילד/שכונת העדי ב
מלון קיסריה
מועדון הגולף/רוטשילד
רוטשילד/המגדל
רוטשילד/הרימון
מרכז מסחרי/רוטשילד
רוטשילד/איריס
רוטשילד/סנפיר
רוטשילד/זמיר
הדר/רוטשילד
רוטשילד/איריס
מרכז מסחרי/רוטשילד
רוטשילד/הרימון
רוטשילד/המגדל
צומת מלון קיסריה
גן לאומי קיסריה
אמפיתאטרון
קיבוץ שדות ים
שאלות ותשובות לגבי קו 76
מתי מתחיל לפעול קו 76?
קו 76 מתחיל לפעול ב-06:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 76 מפסיק לעבוד?
קו 76 מפסיק לפעול ב-13:10 בשישי
מתי מגיע קו 76?
כדי לראות מתי קו חדרה←שדות ים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←שדות ים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 76 (חדרה←שדות ים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←שדות ים (חדרה←שדות ים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 76 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 76 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 76 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 76 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 76
קו האוטובוס 76, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:25 - 19:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:25 - 19:35 | 110 - 195 |
ב׳ | 06:25 - 19:35 | 110 - 195 |
ג׳ | 06:25 - 19:35 | 110 - 195 |
ד׳ | 06:25 - 19:35 | 110 - 195 |
ה׳ | 06:25 - 19:35 | 110 - 195 |
ו׳ | 06:30 - 13:10 | 155 - 245 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל76 (מ מתחם מיקס/צה''ל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 76 (חדרה←שדות ים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 76
תעריף הנסיעה ב76 (חדרה←שדות ים) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
76 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 76 היא מתחם מיקס/צה''ל והתחנה האחרונה היא קיבוץ שדות ים.
קו 76 (חדרה←שדות ים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 76. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 76.
מעקב אחר קו האוטובוס 76 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 76 (חדרה←שדות ים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 76 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 76 ב-ישראל
76 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 222 - מבוא רעות/שד. האורנים-מודיעין מכבים רעות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10/ לוח זמנים
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 504 - מרכז מסחרי/שדרות המלאכות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף שוהם-שוהם-21/ לוח זמנים
- 63 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-21
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 83 - חי/הדקל-בנימינה גבעת עדה<->הארזים/כליל החורש-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 10 - צומת אור עקיבא למערב-אור עקיבא<->דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 35 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קיבוץ רגבים-רגבים-20/ לוח זמנים
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 631 - קידמה/התמדה-חריש<->ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה-10/ לוח זמנים
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 502 - מסוף שוהם-שוהם<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 153 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 184 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->הזית ב-מטע-10/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 101 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20