77 Linje
Heimdal- Klett- Spongdal
AtB
AtB 77 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
77 buss (Nypantunet Via Klettkrysset) har 13 stopp som går fra Heimdal Stasjon og slutter på Nypantunet.
77 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 06:37. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 77 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Nypantunet Via Klettkrysset (13 stopp)
Heimdal Stasjon
Heimdalsvegen 73
Heggstad
Heggstaddalen
Esplykkja
Lersbakken
Esp Meieri
Leinstrand Samfunnshus
Klettkrysset
Klettkrysset
Klett
Nypan
Nypantunet
77 FAQ
Når begynner 77 buss å operere?
77 buss starter å operere klokken 06:37 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 77 buss å gå?
77 buss slutter å operere klokken 06:37 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 77 buss?
Når kommer Heimdal- Klett- Spongdal buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Heimdal- Klett- Spongdal buss som er nærmest din plassering.
Er det en 77 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 77 buss stopp.
77 buss Rutetabell
77 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 06:37
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:37 | Engangstur |
ti. | 06:37 | Engangstur |
on. | 06:37 | Engangstur |
to. | 06:37 | Engangstur |
fr. | 06:37 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 77 (fra Heimdal Stasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 77 (Nypantunet Via Klettkrysset) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
77 linje buss billettpris
AtB 77 (Nypantunet Via Klettkrysset) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
77 (AtB)
Det første stoppet på 77 buss ruten er Heimdal Stasjon og siste stopp er Nypantunet. 77 (Nypantunet Via Klettkrysset) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 77 har 13 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 14 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 77 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 77 buss til å ta med på reisen.
Linje 77 sanntid buss tracker
Spor linje 77 (Nypantunet Via Klettkrysset) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 77 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 77, i Norge
77 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 410 - Trondheim - Orkanger - (Fannrem) via fv. 800/ Timeplan
- 7111 - Stallvika - Rørvik/ Timeplan
- 7425 - Frosta - Åsen - Stjørdal - Lev/ Timeplan
- 14 - Lerkendal- Brundalen- Strindheim/ Timeplan
- 7810 - Svea - Buret - Høknes U (Østby/ Timeplan
- 5202 - Lysheim - Selva - Kallklova -/ Timeplan
- 105 - Nattbuss Buenget/ Timeplan
- 101 - Nattbuss Byåsen/Flatåsen/ Timeplan
- 670 - Stjørdal - Meråker - Storlien/ Timeplan
- 5906 - Stokksund- Linesøya/ Timeplan
- 7322 - Hovabakken - Malm skole/ Timeplan
- 7206 - Gangstad - Straumen/ Timeplan
- 7808 - Bangsund/ Timeplan
- 5108 - Årlivoll - Monsetjåren/ Timeplan
- 46 - Torgård- Lundåsen/ Timeplan
- 7509 - Sveagjardet - Verdal/ Timeplan
- 7201 - Inderøy - Verdal/ Timeplan
- 7405 - Levanger - Buran - Nybrotta/ Timeplan
- 635 - Verdal - Levanger (- Frosta)/ Timeplan
- 440 - Støren - Røros/ Timeplan