7701 Linje
Lånke skole - Eidum/Geving/Hell
AtB
AtB 7701 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
7701 buss (Eidum) har 14 stopp som går fra Lånke Skole og slutter på Eidum.
7701 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 13:35. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 7701 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Eidum (14 stopp)
Lånke Skole
Reppa
Reppasberget
Reppesfeltet
Eidum
Sorte Skifer
Krysset Stræte/Berg
Ekren
Skotthyllbanen
Stræte
Solvoll
Krysset Stræte/Berg
Sorte Skifer
Eidum
7701 FAQ
Når begynner 7701 buss å operere?
7701 buss starter å operere klokken 13:35 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 7701 buss å gå?
7701 buss slutter å operere klokken 13:35 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 7701 buss?
Når kommer Lånke skole - Eidum/Geving/Hell buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Lånke skole - Eidum/Geving/Hell buss som er nærmest din plassering.
Er det en 7701 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 7701 buss stopp.
7701 buss Rutetabell
7701 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 13:35
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 13:35 | Engangstur |
ti. | 13:35 | Engangstur |
on. | 13:35 | Engangstur |
to. | 13:35 | Engangstur |
fr. | 13:35 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 7701 (fra Lånke Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 7701 (Eidum) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
7701 linje buss billettpris
AtB 7701 (Eidum) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
7701 (AtB)
Det første stoppet på 7701 buss ruten er Lånke Skole og siste stopp er Eidum. 7701 (Eidum) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 7701 har 14 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 19 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 7701 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 7701 buss til å ta med på reisen.
Linje 7701 sanntid buss tracker
Spor linje 7701 (Eidum) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 7701 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 7701, i Norge
AtB linjer i Norge
- 410 - Trondheim - Orkanger - (Fannrem) via fv. 800/ Timeplan
- 7425 - Frosta - Åsen - Stjørdal - Lev/ Timeplan
- 5906 - Stokksund- Linesøya/ Timeplan
- 11 - Blakli- Sentrum- Stavset/ Timeplan
- 611 - Grong - Harran - Namsskogan/ Timeplan
- 5210 - Sistranda - Flatval - Titran/ Timeplan
- 7604 - Storval - Bjørndalen - Fikkan/ Timeplan
- 205 - Storsand/Smiskaret- Hommelvik/ Timeplan
- 5706 - Skolerute Halsa/ Timeplan
- 5003 - Melhus - Øyås - Varmbu - Melhus/ Timeplan
- 53 - Lundåsen- Heimdal- Saupstad- Flatåsen- Hallset- Ila- Sentrum- Sandmoen/ Timeplan
- 7433 - Bønnesenteret - Vårtun/ Timeplan
- 660 - Foldereid - Kolvereid - Rørvik/ Timeplan
- 5903 - Åfjord- Tårnes/Lauvøy/ Timeplan
- 116 - Trondheim- Hommelvik- Stjørdal/ Timeplan
- 7720 - Gudå - Meråker/ Timeplan
- 7109 - Namsvatn - Røyrvik/ Timeplan
- 212 - Rye skole- Flakk/Hangeråsen- R/ Timeplan
- 104 - Nattbuss Kolstad/Heimstad/ Timeplan
- 3 - Lohove- Sentrum- Hallset/ Timeplan