7701 - Bjørgmyr. - Dybvad - Fagerhaug Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Lånke Skole | 13:35 |
Bjørgmyrene | 13:38 |
Leren | 13:40 |
Jullum Bru | 13:42 |
Julseth Østre | 13:47 |
Draveng | 13:49 |
Dybvadfeltet | 13:52 |
Stuberg | 13:54 |
Rødde | 13:56 |
Modulf Dybvad | 13:56 |
Lånke Kirke | 13:59 |
Hell | 14:01 |
AtB Bus timeplan - 7701 (Bjørgmyr. - Dybvad - Fagerhaug)
AtB Bus timeplan for 7701 ruten, Bjørgmyr. - Dybvad - Fagerhaug, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Lånke Skole stasjon til Fagerhaug Oppvekstsenter stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.