910 Linje
Lonevåg Via Hatland Skulesenter
Skyss
Skyss 910 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
910 buss (Lonevåg Via Hatland Skulesenter) har 27 stopp som går fra Kvisti Terminal og slutter på Hatland Skulesenter.
Velg hvilken som helst 910 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Lonevåg Via Hatland Skulesenter (27 stopp)
Kvisti Terminal
Kolabakken
Veset Sør
Veset Nord
Vinåsen
Krossmyra
Orrheii
Mæle Bru
Mele
Ranen
Krossåsen
Litunsvingen
Skjerping
Hartveit
Seljerinden
Presttun
Gjerstad Kyrkje
Skistad
Bruaneset
Lone Bru
Lone
Lone Nord
Kårvik Kryss
Lonevåg Terminal
Fossen
Osterøy Rådhus
Hatland Skulesenter
910 FAQ
Når begynner 910 buss å operere?
910 buss starter å operere klokken 06:18 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 910 buss å gå?
910 buss slutter å operere klokken 14:44 på lørdag.
Når ankommer 910 buss?
Når kommer Lonevåg Via Hatland Skulesenter buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Lonevåg Via Hatland Skulesenter buss som er nærmest din plassering.
Er det en 910 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 910 buss stopp.
910 buss Rutetabell
910 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 06:18 - 17:23
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:18 - 17:23 | 665 |
ti. | 06:18 - 17:23 | 665 |
on. | 06:18 - 17:23 | 665 |
to. | 06:18 - 17:23 | 665 |
fr. | 06:18 - 17:23 | 665 |
lø. | 11:29 - 14:44 | 195 |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Skyss buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 910 (fra Kvisti Terminal), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 910 (Lonevåg Via Hatland Skulesenter) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Skyss-informasjon nå.
910 linje buss billettpris
Skyss 910 (Lonevåg Via Hatland Skulesenter) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Skyss, sjekk Moovit-appen eller Skyss sin offisielle nettside.
910 (Skyss)
Det første stoppet på 910 buss ruten er Kvisti Terminal og siste stopp er Hatland Skulesenter. 910 (Lonevåg Via Hatland Skulesenter) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 910 har 27 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 32 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Skyss foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 910 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 910 buss til å ta med på reisen.
Linje 910 sanntid buss tracker
Spor linje 910 (Lonevåg Via Hatland Skulesenter) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 910 buss tracker eller en live Skyss buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Skyss eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Skyss og eventuelle buss, inkludert linje 910, i Norge
910 - Alternative Veibeskrivelser
- 910 - Kvisti / Timeplan
- 910 - Kvisti Via Haus / Timeplan
- 910 - Hauge / Timeplan
- 910 - Rongved Via O/ Lone / Timeplan
- 910 - Valestrand Via Lonevåg / Timeplan
- 910 - Valestrand - Kvisti / Timeplan
- 910 - Valestrand - Kvisti / Timeplan
- 910 - Haus - Lonevåg Via O/ Garnes / Timeplan
- 910 - Arna Terminal Via O/ Valestrand - Haus / Timeplan
- 910 - Arna Terminal Via O/ Haus / Timeplan
- 910 - Haus / Timeplan
- 910 - Kvisti Via Arna Terminal / Timeplan
- 910 - Haus / Timeplan
- 910 - Valestrand / Timeplan
- 910 - Hatland Skulesenter / Timeplan
- 910 - Haus - Valestrand Via O/ Garnes / Timeplan
- 910 - Skulerute / Timeplan
- 910 - Kvisti Via O/ Garnes / Timeplan
- 910 - Haus - Valestrand - Lonevåg Via O/ Garnes / Timeplan
- 910 - Kvisti Via Haus / Timeplan
Skyss linjer i Norge
- 642 - Etne-Litledalen/ Timeplan
- 481 - Kleppestø terminal - Bergen busstasjon/ Timeplan
- 452 - Kallestad/Haganes - Tellnes skule/ Timeplan
- 76 - Smørås - Nesttun/ Timeplan
- 962 - Voss - Holbygdi/ Timeplan
- 741 - Arna - Midtun - Fusa/ Timeplan
- 554 - Mosterhavn-Totland-Gassasundet/ Timeplan
- 331 - Lindås - Syslak - Risasjøen - Lauvås/ Timeplan
- 310 - Knarvik - Flatøy - Rossland - Skjelanger/ Timeplan
- 18 - Barlieveien - Formanns vei/ Timeplan
- 900 - Tyssebotn - Valestrand - Bergen/ Timeplan
- 700 - Rute 700 Stord-Haugesund/ Timeplan
- 466 - Nesse/Ekren - Straume/ Timeplan
- 351 - Duesund - Solheim - Matre - Haukeland/ Timeplan
- 34 - Langarinden - Åsane terminal/ Timeplan
- 312 - Io-Eikeland-Smugleitet - Tveit - Meland - Frekhaug/ Timeplan
- 960 - Brekkhus - Evanger - Voss/ Timeplan
- 673 - Rommetveit - Vikanes/ Timeplan
- 924 - Eksingedal - Mo - Ostereidet/ Timeplan
- 302 - Feste - Vollum - Sellevold -Alver - Knarvik/ Timeplan