קו 998
בני ברק←קריית אתא
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 998 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 998 (בני ברק←קריית אתא) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון אי''ש/האדמור מנדבורנא ומסתיים בהעצמאות/המגינים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 998 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←קריית אתא (51 תחנות)
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
עזרא/דמשק אליעזר
נחמיה/עזרא
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/אבן עזרא
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
מחלף נתניה
צומת אולגה
צומת כפר חסידים/כביש 762
מעון נווה רם/הרקפות
הרקפות/הכלניות
הרקפות/הרמונים
בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי
בית ספר בת מלך/הרב קוק
בית כנסת עץ חיים/הרב קוק
מועצה מקומית/האורנים
האורנים
האורנים/הרימונים
הרימונים/האלונים
הרקפות/דרך שרה
בית ספר אוהל שרה/הרקפות
הרקפות/חצב סובה
הורדים/האירוסים
האירוסים/פרג
האירוסים/מרגנית
האירוסים/שעורה
בית כנסת ניסים/האירוסים
סביון/חרוב
סביון/הערבה
סביון/מעלות דוד
הדקל/דפנה
בית מדרש היכל משה/הדקל
החרוב/הנרקיסים
הנרקיסים
הנרקיסים/הורדים
הורדים/האירוסים
הורדים/הכלניות
הרקפות/הכלניות
עצמאות/בית וגן
העצמאות/הנביאים
קניון כפיר/העצמאות
הציונות/המייסדים
הרצל/הציונות
המגינים/סוקולוב
העצמאות/המגינים
שאלות ותשובות לגבי קו 998
מתי מתחיל לפעול קו 998?
קו 998 מתחיל לפעול ב-00:35 בראשון
באיזו שעה קו 998 מפסיק לעבוד?
קו 998 מפסיק לפעול ב-14:05 בשישי
מתי מגיע קו 998?
כדי לראות מתי קו בני ברק←קריית אתא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←קריית אתא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 998 (בני ברק←קריית אתא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←קריית אתא (בני ברק←קריית אתא) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 998 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 998 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 998 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 998 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 998
קו האוטובוס 998, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 10:45 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:35 - 23:55 | 30 - 120 |
ב׳ | 10:45 - 23:55 | 30 - 120 |
ג׳ | 10:45 - 23:55 | 30 - 120 |
ד׳ | 10:45 - 23:55 | 30 - 120 |
ה׳ | 10:45 - 23:55 | 30 - 120 |
ו׳ | 09:00 - 14:05 | 90 - 215 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל998 (מ חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 998 (בני ברק←קריית אתא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 998
תעריף הנסיעה ב998 (בני ברק←קריית אתא) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
998 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 998 היא חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא והתחנה האחרונה היא העצמאות/המגינים.
קו 998 (בני ברק←קריית אתא) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 998. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 998.
מעקב אחר קו האוטובוס 998 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 998 (בני ברק←קריית אתא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 998 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 998 ב-ישראל
998 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 222 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-2ד/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ליאון בלום-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 813 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 905 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 208 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חלוצי התעשייה/הגומא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 99א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 274 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 2א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->סנונית/דרור-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 86א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 91 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 1 - שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-3#/ לוח זמנים
- 92 - אהוד/שער הגיא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 17 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 82 - אסיף/הטנא-חיפה<->בית אבות כרמל/אידר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 988 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#/ לוח זמנים
- 7א - אצטדיון נס ציונה-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים