B44 Linje
Hunndalen-Skysstasjonen
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk B44 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
B44 buss (Hunndalen-Skysstasjonen) har 23 stopp som går fra Tobru Snuplass Odnesvegen og slutter på Gjøvik Skysstasjon.
Velg hvilken som helst B44 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Hunndalen-Skysstasjonen (23 stopp)
Tobru Snuplass Odnesvegen
Tobru Odnesvegen
Varde Idrettsplass
Foss
Bybrua
Elvsvevegen
Engelstad Bybrua
Nyset
Skarpsno
Myrvegen
Fathøgda
Malerstuen
Hunndalen
Lillekollen
Vardal Idrettsplass
Brusvehagen
Kallerud
Fagskolen Innlandet Kallerud
Ntnu I Gjøvik
Nybrua
Øvre Torvgate
Fahlstrøms Plass
Gjøvik Skysstasjon
B44 FAQ
Når begynner B44 buss å operere?
B44 buss starter å operere klokken 06:22 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter B44 buss å gå?
B44 buss slutter å operere klokken 02:22 på lørdag.
Når ankommer B44 buss?
Når kommer Hunndalen-Skysstasjonen buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Hunndalen-Skysstasjonen buss som er nærmest din plassering.
Er det en B44 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste B44 buss stopp.
B44 buss Rutetabell
B44 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 06:22 - 22:22
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:22 - 22:22 | 60 |
ti. | 06:22 - 22:22 | 60 |
on. | 06:22 - 22:22 | 60 |
to. | 06:22 - 22:22 | 60 |
fr. | 06:22 - 22:22 | 60 |
lø. | 08:22 - 02:22 | 60 |
sø. | 15:22 - 22:22 | 60 |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på B44 (fra Tobru Snuplass Odnesvegen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av B44 (Hunndalen-Skysstasjonen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
B44 linje buss billettpris
Innlandstrafikk B44 (Hunndalen-Skysstasjonen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
B44 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på B44 buss ruten er Tobru Snuplass Odnesvegen og siste stopp er Gjøvik Skysstasjon. B44 (Hunndalen-Skysstasjonen) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: B44 har 23 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 30 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste B44 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for B44 buss til å ta med på reisen.
Linje B44 sanntid buss tracker
Spor linje B44 (Hunndalen-Skysstasjonen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje B44 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje B44, i Norge
B44 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 249 - Harpefoss - Kvarvet - Ringebu/ Timeplan
- 143 - Otta - Bismo/ Timeplan
- 606 - Næroset - Fløtlia - Moelv/ Timeplan
- 731 - Skotterud-Magnor-Eidskog/ Timeplan
- 812 - Hanstad - Mastmoen - Elverum e/ Timeplan
- 850 - Osen - Rena/ Timeplan
- B62 - Elverum torv - Vestad/ Timeplan
- 882 - Tynset - Kvikne/ Timeplan
- B42 - Skysstasjonen - Kopperud/ Timeplan
- 227 - Otta - Tolstadåsen/ Timeplan
- 685 - Solvin sk.-Bryhnisvea-Romedal-/ Timeplan
- 240 - Skåbu - Vinstra/ Timeplan
- 853 - Koppang - Rena/ Timeplan
- 412 - Nysætra-Snertingdal-Gjøvik/ Timeplan
- 543 - Øyer U.skole - Tretten/ Timeplan
- 732 - Skotterud-Åbogen-Holsæter/ Timeplan
- B46 - Lena-Raufoss-Gjøvik-Kapp-Lena/ Timeplan
- 503 - Sommerbuss til Eventyrparken/ Timeplan
- 540 - Øyer - Tretten/ Timeplan