M1 Linje
Flekkerøy - Sørlandsparken
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS M1 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
M1 buss (Kvadraturen) har 22 stopp som går fra Flekkerøy og slutter på Rådhuset.
Velg hvilken som helst M1 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Kvadraturen (22 stopp)
Flekkerøy
Kroodden
Spinneren
Møvig Skole
Ternevig
Gamle Andøyvei
Andøyakrysset
Voie/Steindalen
Vågsbygd Bedehus
Kjos Gård
Storenes
Auglandsbukta
Vågsbygd Kirke
Vågsbygd Senter
Lumberkrysset
Trekanten
Hannevika
Kolsdalen
Bellevue
Kristiansand Rutebilstasjon
Henrik Wergelands Gate
Rådhuset
M1 FAQ
Når begynner M1 buss å operere?
M1 buss starter å operere klokken 07:29 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når slutter M1 buss å gå?
M1 buss slutter å operere klokken 23:41 på søndag, torsdag, lørdag.
Når ankommer M1 buss?
Når kommer Flekkerøy - Sørlandsparken Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Flekkerøy - Sørlandsparken Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Agder Kollektivtrafikk AS M1 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai and Første pinsedag?
M1 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai and Første pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en M1 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste M1 buss stopp.
M1 buss Rutetabell
M1 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 19:11 - 23:41
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:29 - 23:46 | 20 |
ti. | 07:29 - 23:46 | 20 |
on. | 07:29 - 23:46 | 20 |
to. | 19:11 - 23:41 | 30 |
fr. | 20:46 - 23:46 | 20 |
lø. | 19:11 - 23:41 | 30 |
sø. | 19:11 - 23:41 | 30 |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på M1 (fra Flekkerøy), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av M1 (Kvadraturen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
M1 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS M1 (Kvadraturen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
M1 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på M1 buss ruten er Flekkerøy og siste stopp er Rådhuset. M1 (Kvadraturen) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: M1 har 22 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 20 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste M1 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for M1 buss til å ta med på reisen.
Linje M1 sanntid Buss tracker
Spor linje M1 (Kvadraturen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje M1 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje M1, i Norge
M1 - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 141 - Feviktoppen-Haugenes
- 1933 - Skolebusser Birkeland/Herefoss/ Timeplan
- 146 - Grimstad-Rykene-Froland
- 1945 - Skolebusser Grimstad øst/ Timeplan
- 1926 - Skolebusser Froland vest/ Timeplan
- 215 - Mandal-Harkmark-Dal/ Timeplan
- 244 - Skoleruter Hægebostad/ Timeplan
- N2 - Voiebyen - Hånes/ Timeplan
- 1920 - Skolebusser Asdal og Rykene/ Timeplan
- 2125 - Slettheia - Karuss/ Timeplan
- 138 - Høvåg sk-Ulvøysund-Skottevig/ Timeplan
- 211 - Skoleruter Holum sk/ Timeplan
- 586T - Flekkerøy-Vågsbygd-Kr.sand
- 260 - Flekkefjord - Sira - Moi/ Timeplan
- 48 - Tangvall - Hortemo/ Timeplan
- 1962 - Skolebusser Risør/ Timeplan
- 162 - Risør-Laget-Krabbesund/ Timeplan
- N30 - Kristiansand-Mosby-Vennesla/ Timeplan
- 2121 - Gimlekollen - Havlimyra sk/ Timeplan
- 2119 - Andøya - Sjøstrand skole/ Timeplan