NW161 Linje
Valdresekspressen
NOR-WAY Bussekspress
NOR-WAY Bussekspress NW161 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
NW161 buss (Fagernes Skysstasjon) har 34 stopp som går fra Beitostølen og slutter på Fagernes Skysstasjon.
NW161 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 18:10. Driftsdager denne uken: hver dag.
Velg hvilken som helst NW161 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Fagernes Skysstasjon (34 stopp)
Beitostølen
Bjelbølsstølen
Stølslie
Beitostølen Helsesportsenter Fv. 51
Morke
Sagastogo
Hedalen
Li
Skammestein
Vinstervegen
Kjøk
Brennevegen
Djupedal
Varpet Bygdinvegen
Sælid
Heggenes
Furustrand
Tingvang
Storeføss
Moane
Skogstad
Skattebu
Sebuvegen
Rogne
Eriksonsage
Rogne Kyrkje
Skogen
Solhaug
Velta
Hovi
Ygnebrue
Fossen Camping Hølldalsføss
Breiset Fagernes
Fagernes Skysstasjon
NW161 FAQ
Når begynner NW161 buss å operere?
NW161 buss starter å operere klokken 10:45 på mandag, tirsdag, onsdag, lørdag.
Når slutter NW161 buss å gå?
NW161 buss slutter å operere klokken 10:45 på lørdag.
Når ankommer NW161 buss?
Når kommer Valdresekspressen Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Valdresekspressen Buss som er nærmest din plassering.
Kjører NOR-WAY Bussekspress NW161 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag?
NW161 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en NW161 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste NW161 buss stopp.
NW161 buss Rutetabell
NW161 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 18:10
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 10:45 - 18:10 | 445 |
ti. | 10:45 - 18:10 | 445 |
on. | 10:45 - 18:10 | 445 |
to. | 18:10 | Engangstur |
fr. | 18:10 | Engangstur |
lø. | 10:45 | Engangstur |
sø. | 18:10 | Engangstur |
NOR-WAY Bussekspress Servicevarsler
Se alle oppdateringer på NW161 (fra Beitostølen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av NW161 (Fagernes Skysstasjon) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all NOR-WAY Bussekspress-informasjon nå.
NW161 linje buss billettpris
NOR-WAY Bussekspress NW161 (Fagernes Skysstasjon) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til NOR-WAY Bussekspress, sjekk Moovit-appen eller NOR-WAY Bussekspress sin offisielle nettside.
NW161 (NOR-WAY Bussekspress)
Det første stoppet på NW161 buss ruten er Beitostølen og siste stopp er Fagernes Skysstasjon. NW161 (Fagernes Skysstasjon) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: NW161 har 34 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 63 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg NOR-WAY Bussekspress foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste NW161 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for NW161 buss til å ta med på reisen.
Linje NW161 sanntid Buss tracker
Spor linje NW161 (Fagernes Skysstasjon) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje NW161 buss tracker eller en live NOR-WAY Bussekspress buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for NOR-WAY Bussekspress eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for NOR-WAY Bussekspress og eventuelle buss, inkludert linje NW161, i Norge
NW161 - Alternative Veibeskrivelser
NOR-WAY Bussekspress linjer i Norge
- NW400 - Kystbussen/ Timeplan
- NW431 - Fjordekspressen/ Timeplan
- 6300 - Romsdalseggenbussen
- NW130 - Trysilekspressen/ Timeplan
- NW163 - Valdresekspressen/ Timeplan
- NW192 - Konkurrenten/ Timeplan
- NW160 - Valdresekspressen/ Timeplan
- NW162 - Øst-Vestekspressen/ Timeplan
- NW180 - Haukeliekspressen/ Timeplan
- 8600 - Beltebil/ Timeplan
- NW420 - Sognefjordekspressen/ Timeplan