NW163
NW163 - Beitostølen Tidsplan
søndag til fredag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Oslo Lufthavn | 17:00 |
Gardermoen Næringspark | 17:04 |
Lokevegen | 17:05 |
Nebbenes | 17:20 |
Sanderud | 17:29 |
Byrud | 17:31 |
Feiring Samvirkelag | 17:39 |
Stubberud | 17:45 |
Fjellhaug | 17:56 |
Totenviken Skole Totenvegen | 18:01 |
Skreia | 18:04 |
Bilitt | 18:06 |
Lena Skysstasjon | 18:11 |
Nordlia | 18:18 |
Bondelia | 18:22 |
Gjøvik Skysstasjon | 18:25 |
Øvre Torvgate | 18:27 |
Ntnu I Gjøvik | 18:28 |
Fagskolen Innlandet Kallerud | 18:29 |
Kallerud | 18:31 |
Tobru Snuplass Fagernesvegen | 18:39 |
Lundgård | 18:40 |
Dølstua | 18:44 |
Borgen | 18:46 |
Hasvalsætra | 18:48 |
Landheim | 18:50 |
Lihågån | 18:53 |
Tollevsrud | 18:55 |
Engen | 18:57 |
Bergegarda | 18:58 |
Nerenga | 19:01 |
Bilitt | 19:04 |
Riisby Avd. Engen | 19:06 |
Svingvoll | 19:08 |
Sveeng | 19:11 |
Bekk | 19:13 |
Østrønningen | 19:15 |
Kronborg | 19:17 |
Aurlund | 19:23 |
Brurud | 19:24 |
Dokka Skysstasjon | 19:26 |
Riisby | 19:30 |
Bjørkelykkja | 19:31 |
Skogvang | 19:32 |
Baggerudmoen | 19:35 |
Ulvshus | 19:37 |
Nordsinni Kirke | 19:39 |
Esbjug | 19:40 |
Persmoen | 19:43 |
Svendhaugen | 19:46 |
Tomlevoll | 19:47 |
Nystugu | 19:49 |
Støa | 19:51 |
Matsstugu | 19:54 |
Møllerstuen | 19:56 |
Høljerast Tonsåslinna | 19:59 |
Rønsmoen | 20:01 |
Etna Camping | 20:03 |
Sørum | 20:08 |
Tonsåsen | 20:10 |
Ossætri | 20:12 |
Tonsvatnet | 20:15 |
Ton Tonsåslinna | 20:16 |
Sørre Bjørgo | 20:18 |
Nørre Bjørgo | 20:20 |
Bjørgo | 20:21 |
Brenn Bjørgo | 20:24 |
Steinberg Aurdal | 20:26 |
Solvang Aurdal | 20:28 |
Aurdal Sentrum Kiwi | 20:29 |
Aurdal Kirke | 20:31 |
Aurdal Omsorgssenter | 20:32 |
Såldsåbø Aurdal | 20:34 |
Anmarkrud Aurdal | 20:35 |
Valdres Gjestegard | 20:38 |
Steinsrudmoen Leira | 20:40 |
Leira E16 | 20:42 |
Tingnesøddin Fagernes | 20:45 |
Fagernes Skysstasjon | 20:47 |
Hølldalsføss | 20:51 |
Ygnebrue | 20:54 |
Hovi | 20:56 |
Velta | 20:58 |
Solhaug | 20:59 |
Skogen | 21:00 |
Rogne Kyrkje | 21:02 |
Eriksonsage | 21:03 |
Rogne | 21:05 |
Sebuvegen | 21:06 |
Skattebu | 21:08 |
Skogstad | 21:09 |
Moane | 21:11 |
Storeføss | 21:13 |
Tingvang | 21:14 |
Furustrand | 21:16 |
Heggenes | 21:17 |
Sælid | 21:20 |
Hegge Kyrkje | 21:23 |
Varpet Bygdinvegen | 21:24 |
Djupedal | 21:26 |
Brennevegen | 21:27 |
Kjøk | 21:29 |
Vinstervegen | 21:31 |
Skammestein | 21:32 |
Li | 21:33 |
Hedalen | 21:35 |
Sagastogo | 21:36 |
Morke | 21:38 |
Beitostølen Helsesportsenter Fv. 51 | 21:40 |
Stølslie | 21:42 |
Bjelbølsstølen | 21:43 |
Beitostølen | 21:45 |
NOR-WAY Bussekspress Bus timeplan - NW163 (Beitostølen)
NOR-WAY Bussekspress Bus timeplan for NW163 ruten, Beitostølen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Oslo Lufthavn stasjon til Beitostølen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte NOR-WAY Bussekspress timeplan.